24 Ocak 2019
  • Bolu7°C
  • İstanbul10°C
  • Ankara4°C

HENTBOLDE KÜLTÜR FARKI

Hentbolde Bolu Kültür Ortaokulu Erkek takımı grubu ilk sırada tamamlayarak finallere katılmaya hak kazandı.

Hentbolde Kültür farkı

14 Nisan 2015 Salı 16:09

Düzce’nin ev sahipliğini yaptığı  Yıldız Kızlar-Erkekler Hentbol Grup Müsabakaları sona erdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Yarışmaları kapsamında Yıldız Kızlar-Erkekler Grup Müsabakaları Kalıcı Konutlar Düzce Spor Salonu ve Düzce Üniversitesi Spor Salonunda başlayan müsabakalar sona erdi. Yıldız Kızlarda Zonguldak Karşıyaka 100. Yıl Orta Okulu, Sakarya Ekinli Orta Okulu ve Bursa Fethiye Dörtçelik Orta Okulu, Erkeklerde ise Zonguldak Kozlu Orta Okulu, Bolu Kültür Orta Okulu, Bursa Özel Meltem Orta Okulu gruplarını birinci bitirerek yarı finallere katılma hakkı kazandılar.

Haber Merkezi

�Zİ DOĞRU ANLARSAK BİRÇOK SORUN ÇÖZÜME KAVUŞUR ‘

 

Fatih Hasdemir, Avrupa Birliğini önce halkımızın daha sonra ise Avrupa Birliği ülkelerinin Türkiye’yi doğru anlaması gerektiğini vurgulayarak, “Avrupa Birliği hakkında yapılan çalışmaların kamuoyuna sadece doğru olarak aktarılması yetmiyor. Aynı zamanda anlatılması da gerekiyor. Bu nokta da siz basın mensuplarına önemli görevler düşüyor. Yapılan yanlışları söylemek eleştirmek kadar doğruların söylenmesi hususunda medyaya önemli görevler düşüyor. Geçen sene Türkiye’nin yeni Avrupa Birliği stratejisi hazırlandı. Burada üç ayaklı bir AB stratejisi oluşturuldu tekrar. Sürece yeni bir ivme kazandırılabilmesi için. Bunun bir siyasi reform ayağı var. Yani meclisten çıkartılacak, yapılacak değişiklikleri gösteren bir takım çalışmalar var. İkinci kısmı sosyo-ekonomik dönüşümle ilgili bir ayağı var. Üçüncüsü ise iletişim kısmı. Sizi ilgilendiren kısım bu.

ÜÇ AYAKLI BİR STRATEJİ

İletişim stratejisini ikiye ayırıyoruz. Birincisi yurt içinde bizim kendi vatandaşlarımıza bu sürecin iyi anlatılması. İkincisi Avrupa Birliği üye ülkelerine Türkiye’nin ve Türkiye’nin üyelik sürecinin iyi anlatılması. Birbirimizi iyi anladığımız zaman ortadaki bariyerlerin hepsinin değil ama büyük bir kısmının ortadan kalktığını göreceğiz. Birbirimizi iyi anladığımız zaman sorunların daha kolay aşılacağını düşünüyoruz” dedi.