23 Temmuz 2019
  • Bolu24°C
  • İstanbul29°C
  • Ankara29°C

ÜNLÜ YAZAR BOLU’DAYDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Okuyorum Projesi” kapsamında gerçekleştirilen söyleşinin bu ayki konuğu ünlü yazar Yavuz Bahadıroğlu oldu.

Ünlü Yazar Bolu’daydı

16 Nisan 2015 Perşembe 20:00

Haber Merkezi

Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirilen söyleşiye konuşmacı olarak Yavuz Bahadıroğlu katıldı. Programa İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İdris Keleş, Eğitim uzmanları, Proje yürütme kurulu üyeleri, öğretmenler ve proje üyesi okul öğrencileri katıldı.

PROJENİN DETAYLARI

‘Okuyorum Projesi’ ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından temin edilen kitaplar öğrencilere dağıtıldı. Öğrenciler bu kitapları okuyarak, kitabın yazarını Bolu’ya davet ediyorlar. Projede 32 okul ve 1500 civarında öğrenci tamamen gönüllülük esasına göre projeye katılıyor. Öğrenciler okudukları kitap hakkında yazar ile şöyleşi gerçekleştiriyorlar. Programda İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu bir konuşma yaparak proje hakkında bilgi verdi. Katılımlarından dolayı yazara teşekkür etti. Yavuz Bahadıroğlu, zevkli bir söyleşinin ardından öğrencilerini sorularını cevapladı. Programdan sonra yazar “Buhara Yanıyor” kitaplarını imzaladı.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.