18 Temmuz 2019
  • Bolu21°C
  • İstanbul28°C
  • Ankara23°C

HASTANEDE YEŞİL SEFERBERLİK

İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinden yeşil seferberliği yaşandı.

Hastanede yeşil seferberlik

17 Nisan 2015 Cuma 13:15

Haber merkezi

İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üniversite Ünitesinde yapılan fidan dikme etkinliğinde 100 adet ladin, 70adet süs bitkisifidanı toprakla buluşturuldu. Etkinlik ilerleyen günlerde de 80 adet meyve ağacının dikimi ile devam edecek.

İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Yöneticiliği, Orman Genel Müdürlüğü ve İ.B. Anadolu Sağlık Meslek Lisesi tarafından düzenlenen etkinliğe Orman İşletme Müdürü Kemal Yıldız, Mili Eğitim Şube Müdürü Erol Korkmaz, hastane personeli ve Gölyüzü Sağlık Meslek Lisesi 10. Sınıf öğrencileri katıldı.

HASTA YAKINLARI DA YAKIN İLGİ GÖSTERDİ

Hastane Yöneticisi Gönül Canpolat yaptığı konuşmada, “Yeni Hastanemizin bahçesini ağaçlandırmak bizim için çok büyük bir rüya idi. Toplum Projesi kapsamında Fidan dikme etkinliğine verdikleri destekten dolayı Orman Müdürlüğüne, Bolu Belediyesine,  Milli Eğitim Müdürlüğüne,İ.B. Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Proje öğretmenleri Selma Demirez, Meliha Uyanık ve öğrencilerine çok teşekkür ederim.İlerleyen günlerde personelimizin kendi ve yakınları için dikeceği meyve ağaçları ile yeşil seferberliğimiz devam edecektir” ifadelerini kullandı. Ayrıca düzenlenen etkinliğe hastalar ve yakınları tarafından büyük ilgi gösterildi.

yesillik2.jpg

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar