24 Ocak 2019
  • Bolu6°C
  • İstanbul11°C
  • Ankara6°C

VAKFIN ÇALIŞMALARINI ANLATTILAR

Bolu Bağışçılar Vakfi Yönetim Kurulu, Vali Aydın Baruş’u ziyaret ettiler. Vakıf Yönetim Kurulu, vakıf çalışmalarından oluşan bir dosyayı da takdim ettiler.

Vakfın çalışmalarını anlattılar

22 Nisan 2015 Çarşamba 10:31

 

Haber Merkezi

Bolu Bağışçılar Vakfi Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Erbayram, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Yamaner, Kemal Özkan, Ercan Gülen, Prof. Dr. Mehmet Bahar ve Genel Sekreter Öznur Akkaya’nın katıldığı ziyarette Vali Aydın Baruş'a yeni görevinde başarılar dilenirken, vakıf çalışmalarından oluşan bir dosyayı da takdim ettiler.

VAKIF HAKKINDA BİLGİ VERDİLER

BBV Başkanı sayın Erbayram, vakıf çalışmaları hakkında bilgi vererek “Vakfımız, Türkiye'de karşılıksız hibe veren sayılı vakıflardan biridir ve Sabancı Vakfı, Koç Vakfı gibi önde gelen büyük vakıflarla Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı'na üyedir. Bolu'nun kalkınmasında müspet hemen hemen tüm projelere hibe desteği verir. Ayrıca kendisi çeşitli projeler yürütür. Bilinçli gübre kullanım projesi, toprak analizleri ve Seben elmacılığını yenileme projesi bunlara örnektir, bilhassa önem verdiğimiz konular, şehirdeki eğitim kapasitesinin yükseltilmesi ve kırsal kalkınma konularıdır” dedi.

Vali Baruş, hem ziyaretten hem de hem de çalışmalardan dolayı Vakfa teşekkür etti.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.