14 Ekim 2019
  • Bolu13°C
  • İstanbul19°C
  • Ankara14°C

EN ANLAMLI KUTLAMA KADINLARDAN

Topuk Sesleri Dergisi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ndaYukarısoku İlköğretim Okulu kütüphanesine çok sayıda kitap bağışladılar.

En anlamlı kutlama kadınlardan

24 Nisan 2015 Cuma 11:04

Haber: Beyhan Bayrak

Yukarısoku İlköğretim Okulunda oluşturulan kütüphaneye kitap bağışlayan dergi ekibi, öğrencilere de bazı hediyeler vererek 23 Nisan’ı kutladılar.  Öğrencilerle birlikte şiir okuyan Topuk Sesleri Dergisi ekibi, bu tür sosyal projelerin içerisinde olmaya devam edeceklerini söylediler.

TOPUK SESLERİ SESİNİ DUYURMAYA DEVAM EDİYOR

Topuk Sesleri Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Semra Kocabaş yaptığı açıklamada; “Dergi ekibimizden olan Ayla Hocamız okullarında kütüphane olmadığını söyleyince böyle bir projeyi başlatma ihtiyacı hissettik. Başlattığımız kitap kampanyasında kamuoyundan da çok büyük ilgi gördü. Ben destek olan herkese teşekkür ediyorum. Tüm dergi ekibimizle birlikte tedarik ettiğimiz kitapları bugün burada öğrenci arkadaşlarımızla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz ve onların gözlerindeki sevinci ve okuma aşkını görmek mutluluğumuzu artırmıştır. Bundan sonrada Topuk Sesleri Dergisi olarak Yukarısoku İlköğretim Okulu’nun sürekli yanında olacağız ve eksikleriyle yakından ilgileneceğiz. Bugün burada bize güzel bir ev sahipliği yapan başta Okul Müdürümüz Fatih Demir olmak üzere Ayla Hoca’mıza ve diğer öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

OKUL MÜDÜRÜ DEMİR TEŞEKKÜR ETTİ

Yapılan bu örnek davranış için Topuk Sesleri Dergisi ekibine teşekkür eden Yukarısoku İlköğretim Okulu Müdürü Fatih Demir ise yaptığı açıklamada; “Bugün okulumuzun büyük bir eksikliğini sizin sayenizde gidermiş olduk. Bunun için tüm dergi ekibine ve bu kampanyaya destek veren herkese sonsuz teşekkür ederim. Sizin sayenizde okulumuz kütüphanesine kavuşmuş oldu. Kütüphanenin fiziki yapısı oluşturmak içinde bize destek veren okul aile birliğimize, Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu’na da verdikleri destek için teşekkür ederim. Bu şekilde sosyal sorumluluk bilinci oluşturmayı başardığımız sürece okullarımızın hiçbir eksiği kalmayacağına inanıyorum. Bu organizasyonun diğer kurumlara da örnek olabileceğini düşünüyorum” dedi.   

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.