18 Temmuz 2019
  • Bolu20°C
  • İstanbul28°C
  • Ankara22°C

YILMAZ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, basın mensupları ile bir araya geldi. Yılmaz’a, İVME projesi kapmasında Avrupa’ya giden basın mensupları adına, Medyalog yapım şirketi temsilcisi Mert Minisker tarafından plaket takdim edildi. Haber Merkezi

Yılmaz’a teşekkür plaketi

29 Nisan 2015 Çarşamba 21:26

 

Düzenlenen programa Başkan Yılmaz’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Ak Parti Belediye Meclis üyesi Canan Akbay, Haluk Yerlikaya ve Arzu Aydın da katıldı.

Bolu Belediyesi tarafından bugüne kadar hayata geçirilen ve bundan sonra hayata geçirilecek projelerin kamuoyuna aktarılması konusunda basın mensuplarının büyük rolü olduğunu ifade eden Başkan Yılmaz; “Sizlerle bir olay olduğunda değil sürekli diyalog halinde olmamız gerekiyor. Yapılanları ve yapacaklarımızı kamuoyuna sizlerin aracılığınızla en doğru şekilde aktarmalıyız” dedi.

BASININ ÖNEMİNE DEĞİNDİ

Toplantıda konuşan ve basın mensuplarının zor şartlar altında çalıştığını ifade eden Başkan Yılmaz; “Sizlerle bir olay olduğu zaman değil her an bir arada olabilmek ve karşılıklı müzakerelerde bulunmamız. Sizlerin duyduğu birçok konu var. Bu konular hakkında doğru bilgilendirme yapmamız için bize sormanız lazım ve bunların da vatandaşa aktarılmasının sağlanması gerekiyor.  Bizim en çok dua aldığımız işlerden bir tanesi Perşembe günleri yaptığımız hasta ziyaretleridir. Hatırlayın geçmişte bir hasta hastaneye gittiğinde kuyruklarda beklerken, itilip kakılırken bugün aradan geçen 10 yıldan sonra şu an evde bakımla ilgili Sağlık Müdürü, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri ve Belediye Başkanı hastanın evinde ve emrinde. Bundan dolayı vatandaşlarımız seviniyor göz yaşlarına hakim olamıyor. Bize eksiklerini söylüyor anında çözüm üretmeye çalışıyoruz.

‘BAZI HİZMETLERİMİZ KAMUOYUNDA GÖRÜNMÜYOR’

“Böyle bir hizmet yaptığımız kamuoyu araştırmalarına baktığımızda gözükmüyor. Bunu sadece evine gittiğimiz hasta ve yakınları biliyor. Böyle bir hizmetin yürütüldüğü ve ayrıca cenaze hizmetleri ile ilgili bazı hizmetler yürüttüğümüz de kamuoyuna yansımıyor. Neden yansımıyor çünkü ancak cenazesi olanlar bu hizmetin farkında. Sağ olsun onlarda bizleri arayıp teşekkür ediyor. Bunun diğer kesimlerinde bilmesini sağlayacak tek bir yapı var. İşte oda sizlerle olan diyaloglarımız. Eğer sizler bu diyalogları iyi sürdürebilirsek en çok dua aldığımız çalışmalar kamuoyuna yansır ve belediyenin böyle bir hizmeti olduğundan herkes haberdar olur. Sizler çok sık bir arada olmamız gerektiğine inanıyorum. Geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum”dedi.

Açıklamalarınnı ardından Yılmaz’a İVME projesi kapsamında Avrupa’ya giden basın mensupları adına, plaket taktim edildi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar