26 Nisan 2019
  • Bolu16°C
  • İstanbul15°C
  • Ankara20°C

LOJİSTİK SEKTÖRÜNE GENÇ BAKIŞ

Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde düzenlenen “Lojistik Sektörüne Genç Bakış” Konferansı öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Lojistik sektörüne genç bakış

30 Nisan 2015 Perşembe 14:31

Haber: Beyhan Bayrak

27 Nisan’da yapılan konferansta öğrenciler, lojistik sektörü hakkında güncel bilgiler edindi.  Konferansa katılım gösteren “Bin Medya Halkla İlişkiler Müdürü” Belgin Yavuz, öğrencilere iş hayatına girdiklerinde karşılaşacakları iletişim sorunlarında, nasıl çözümler üretmeleri gerektiği konusunda faydalı bilgiler vererek, iletişimin iş hayatında herşeyden daha önemli olduğunu, öğrencilerimizin fark etmesini sağladı. Öğrenciler, iletişimin gücünü kullanarak iş hayatında daha başarılı olma yönünde bir adım öne geçti.

TİYATRO SANATÇISIYLA SÖYLEŞİ

Konferansın sonunda Tiyatro Sanatçısı Sercan Alben ile keyifli bir söyleşi yapıldı. Oyuncu,yönetmen ve oyun yazarı olan Sercan Alben’e,öğrenciler sanat üzerine sorular sorarak meraklarını giderdiler. Öğrencilerden biri “Biz tiyatroyu çok seviyoruz. Üniversitemizde de böyle etkinliklerin yapılmasını istiyoruz. Sizleri davet etsek gelir misiniz?” diye bir soru yöneltti. Sercan Alben; “Seve seve geliriz. Sizleri tiyatroya doyurmak için elimden geleni yaparım, siz yeter ki isteyin” cevabını verdi.

İLETİŞİMİN GÜCÜNÜ DE GÖRDÜLER

Konferansı düzenleyen Bilge Yavuz; “Öğrecilerin lojistik sektörü hakkında bilgi sahibi olurken iş hayatında iletişimin gücünü kullanarak bir adım öne geçmelerini istedim. Konferans’ın sonunda sanat üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Öğrencilerimize farklı bir etkinlik yaşatmak beni çok mutlu etti. Böyle etkinliklerin yapılması için diğer öğrencilere cesaret verdiğimi umuyorum. Başka etkinliklerde buluşmak dileğiyle” dedi.

Keyifli geçen konferans, katılımcı konuşmacılara plaket takdim edilerek sona erdi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.