19 Nisan 2019
  • Bolu5°C
  • İstanbul11°C
  • Ankara9°C

KÜTÜPHANE AÇILIŞINA ÜNLÜ YAZAR DA KATILDI

Çimento Çaydurt İlkokulu’nda kurulan kütüphane açılışına Yazar Ali Erkan Kavaklı da katıldı.

Kütüphane açılışına ünlü yazar da katıldı

30 Nisan 2015 Perşembe 14:56

Haber: Beyhan Bayrak

İl genelinde uygulanan “Oku-Yorum” projesi kapsamında, Çimento Çaydurt İlkokulu öğretmenlerinden Şenol Kurtipek rehberliğinde Çimento Çaydurt İlkokulu bahçesinde veliler, öğrenciler, öğretmenler ve personel ile birlikte okuma etkinliği yapıldı.

MİNİ BİR SÖYLEŞİ YAPILDI

Proje kapsamında Çimento Çaydurt İlkokulu’nu Yazar Ali Erkan Kavaklı da ziyaret etti. Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, Maarif Müfettişleri Başkanı Tuncay Erdoğan ve şube müdürleri de etkinliğe katıldı.

Etkinlik çerçevesinde Ali Erkan Kavaklı, öğrenciler, veliler ve öğretmenlerle mini bir söyleşi yaptı. Söyleşinin ardından Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu konuşmasını yaptı. Çavuşoğlu, okumanın öneminden ve gerekliliğinden bahsederken böyle bir çalışma için öğrenci ve öğretmenleri kutladı.

AÇILIŞINI MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÇAVUŞOĞLU YAPTI

Aynı zamanda öğrencilerden daha çok okumak için söz alan Çavuşoğlu, velilere de katılımlarından dolayı teşekkür ederek okul kütüphanesine de İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yardım ve destekte bulunulacağını belirtti.

Yapılan söyleşi ve konuşmaların ardından, Bolu Çimento Fabrikası, Tuncay Kontraplak, Petek Kırtasiye, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Geleceğe Işık Tut Projesi gönüllülerinin destekleriyle düzenlenen Çimento Çaydurt İlkokulu kütüphanesinin açılışını Çavuşoğlu yaptı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.