26 Mart 2019
  • Bolu14°C
  • İstanbul14°C
  • Ankara13°C

KADIN ESNAF, SEÇİM ARACININ ÖNÜNÜ KESTİ

Vatan Partisi Milletvekili adayları ve parti örgütü, seçim çalışmalarına Göynük ve Gökçesu’da devam ettiler. Göynük’te bir kadın esnaf, seçim aracının önünü keserek partililere ikramda bulundu.

Kadın esnaf, seçim aracının önünü kesti

06 Mayıs 2015 Çarşamba 10:56

Haber: Özge ELÇİ

İlk olarak Göynük’e giden Vatan Partisi Bolu Milletvekili adayları İsmet Özer ve Ömer Yasa ile partililer, ilçede ilk olarak merkeze 125 km uzaklıktaki Himmetoğlu’na giderek hem köylüler hem de yapılmakta olan Termik Santralde çalışan işçi temsilcileriyle konuşarak parti programıyla ilgili bilgi verdiler.

Daha sonra iki grup, Göynük Merkezinde buluşarak ilçenin pazarı dolayısıyla hem çevreden gelen esnaf ve pazarcılarla hem de ilçe işyerlerindeki esnafla buluştular.

CHP’YE NEZAKET ZİYARETİ

Göynük CHP İlçe başkanlığına da nezaket ziyareti yapan Vatan Partililer ikram edilen çayları içerek tabanla bozulmayan dostluğu konuştular. Birbirlerine başarılar dileyerek ayrıldılar.

Pazar yerindeki tezgahını toplayıp köyüne dönen bir kadın esnaf, Vatan Partisi seçim minibüsünün yolunu kesti. “Bu kadar yoruldunuz, bizleri kurtaracak yol gösterici çalışmalar yapıyorsunuz. Çayımı içip bir şeyler yedirmeden sizi bırakmam” diyen köylü kadın, partililere ikramda bulundu. Önceki üç seçimde de AKP’ye oy verdiğini; fakat pişman olduğunu söyleyen kadın, Vatan Partisi’ne destek olacağını söyledi.

3 DEFA AKP’YE OY VERDİM, PİŞMANIM

Göynük ziyaretinden bir gün sonra Gökçesu’ya giden Bolu 1.sıra Milletvekili adayı İsmet Özer ve İl Başkanı Seniha Ersoy ve partililer, sabah erkenden Gökçesu Pazarına gelerek çalışmaya başladılar. Halkın ve pazarcı esnafının büyük ilgisiyle karşılanan Vatan Partililer gün geçtikçe partiye ilginin yükseldiğini ve yüzde 10 barajının artık sorun olmadığını söylediler.

İŞÇİLERE YÖNELİK POLİTİKALARINI İŞÇİLERE ANLATTILAR

Kömür Ocaklarında çalışanlar ve yakınlarıyla da bağlantı kuran Özer, Vatan Partisi İşçi-Sendika Bürosunun hazırladığı, Partinin İşçiye, İşsize, Emekliye yönelik parti programından bölümlerin bulunduğu broşürleri dağıtarak özellikle emekçi kesime de yardımcı olduklarını söyledi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar