19 Ağustos 2019
  • Bolu12°C
  • İstanbul19°C
  • Ankara13°C

DOĞALGAZ MÜJDESİ VERDİ

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Bolu’ya gelerek seçim çalışmalarına katıldı. İlk olarak Gerede, Dörtdivan ve Yeniçağa ilçelerine giden Bakan Yıldız, Dörtdivan’a doğalgaz müjdesi verdi.

Doğalgaz müjdesi verdi

07 Mayıs 2015 Perşembe 21:00

Haber: Beyhan Bayrak

Partisinin Milletvekili adaylarının seçim çalışmalarına katılmak üzere Bolu’ya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, ilk olarak Gerede’ye geldi. Yıldız’ı burada Milletvekili adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Mehmet Emin Güz ve Ak Parti teşkilatları karşıladı. Gerede Belediyesi’ni ziyaret eden Yıldız, daha sonra halkla bir araya geldi. Vatandaşlarla ve esnafı bir araya gelen Yıldız, halkla bir süre sohbet etti. Daha sonra Yeniçağa ve Dörtdivan’a geçen Bakan Yıldız, belediye ve teşkilat ziyaretleri yaptı. Bu ilçelerde de vatandaşlarla bir araya gelen Yıldız’a teveccüh oldukça yüksekti.

3 İLÇEYİ GEZDİ

Bakan Yıldız, doğalgaz çalışmaları daha önce başlayan Dörtdivan’a doğalgaz müjdesi verdi. Yıldız, burada yaptığı açıklamada Ak Parti’nin 12 yılda icraatlarıyla vatandaşlardan oy aldığını söyleyerek “Eğer biz icraatlarımızla buraya gelemiyorsak Ak Parti'ye de oy vermeyin. Ancak bizler icraatlarımızı yaptıklarımızı ülkemize vatanımıza hizmet olarak getiriyorsak, ki inşallah şu ana kadar hep öyle yaptık oy vermeye devam edin. Kimse kimsenin kara kaşına kara gözüne oy vermez. Bir defa verir ikinci defa vermez. Doğru oturup doğru konuşalım" diye konuştu.

MUHALEFETE GÖNDERMELERDE BULUNDU

Muhalefete de eleştiriler yönelten Yıldız, “Eğer bu ülkede yalnızca vaatlere kanılmış olsaydı, dünyanın en büyük hırsızlarından, mahkemeyle tescil edildiği için 9 yıl küsür ay ceza aldığı için söylüyorum, bunu üzerindeki iddialar üzerine söylemiyorum, Cem Uzan'ın 2002 yıllarındaki vaatlerinde herkes kanmış olurdu. Eğer boş vaatlerle bir şeyler hallediliyor olsaydı, onlar bu işi halledeceklerdi. Hayır, biz her zaman vatandaşımıza karşı dürüst açık ne yapabileceksek onu söyledik. Siz bir gün aldatırsınız, iki gün aldatırsınız sonra ne olacak. Muhalefet partilerine sesleniyorum ne olacak'Oturdukları yerden kaykıldıkları koltuklardan çaylarını kahvelerini içerek bu tür lafları söyleyebilirler. Soruyoruz, 'Kaynağın nerede' diye kaynak 'benim' diyor. Yahu sen kaynak olsaydın bu zamana kadar böyle olur muydu' Türkiye son 12-13 yıl içerisinde bir yerde gömü mü buldu? hayır, en önemli kaynağını buldu, Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu Başbakanımızı buldu" dedi.

SEÇMENE SESLENDİ

Enerji Bakanı Yıldız, seçmenlere seslenerek “7 Haziran'da seçim var. İnşallah o seçimlere girerken, nüfus cüzdanınızı vicdanınızı, durdurulan MİT TIRlarını, beddua seanslarını, 17-25 Aralık operasyonlarını, Gezi Parkı olaylarındaki ihanet odaklarını, Fili Filistinli yetimleri Suriyeli öksüzleri inşallah unutmayın” şeklinde konuştu.

Yıldız, daha sonra Bolu merkeze gelerek önce Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı ziyaret etti. Yıldız, daha sonra Ak Parti’nin seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar