23 Şubat 2019
  • Bolu2°C
  • İstanbul6°C
  • Ankara3°C

‘81 İLE 81 SEKTÖR GELİYOR’

Saadet Partisi çatısı altında birleşen Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin Bolu Milletvekili adayları, Gerede’de esnaf ziyaretlerine başladı. Adaylar, partileri iktidar olduklarında 81 ile 81 farklı sektörde yatırım yapılacağını ifade ettiler.

‘81 ile 81 sektör geliyor’

11 Mayıs 2015 Pazartesi 09:57

 

Haber Merkezi

Milli İttifak’ın 3 adayı Gerede’ye gelerek çarşı esnafı ve pazar yerini dolaşarak halkla sohbet ettiler. Adaylar Veysel Çetinkaya, Mehmet Tan ve Muzaffer Boyacı, cumartesi günü Gerede’ye çıkartma yaptı. Adaylar, özellikle kahvelerde yaptıkları konuşmalarda ittifaka vurgu yaparak şöyle konuştular;

‘TOPRAĞIMIZ VE KAYNAKLARIMIZ YAĞMALANIYOR’

“Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır, ilkesini göz önüne alarak SP ve BBP olarak Saadet çatısı altında bir araya gelerek Milli İttifak’ı oluşturduk. Milletimizin temel hak ve özgürlüklerini korumak, huzur, güven barış, kardeşlik ve adalet içinde yaşamak ve yaşatmak temel amacımızdır.Ülkemiz ve halkımız zor koşullarda bulunmaktadır. Toprağımız ve kaynaklarımız yağmalanıyor. Yoksulluk ve yolsuzluk her tarafımızı sarıyor. Kötü yönetimin neticesi olarak; siyasi kutuplaşma, terör, şiddet olayları, suç oranları, işsizlik, gelir dağılımında adaletsizlik ve parçalanan aileler artmaktadır.

‘HALK BİZİM İKTİDARIMIZI HASRETLE BEKLİYOR’

Bizde işler ehline verilecek, vatandaşlar arasında ayrımcılık yapılmayacaktır. Ülkemizin en önemli kaynağı olan genç iş gücü harekete geçirilerek üretim seferberliği yapılacaktır. Kalkınan Anadolu projesiyle 81 ile 81 farklı sektörde yatırımlar yapılarak en büyük sorunumuz işsizlik çözülecektir.”

Gerede’yi baştanbaşa dolaşıp binlerce kişinin elini sıktıktan sonra bir açıklama yapan Veysel Çetinkaya şunları kaydetti: “Milli İttifak, tüm Türkiye ve Bolu’da olduğu gibi Gerede’mizde de büyük bir coşkuyla karşılanmıştır. Ülke yönetiminden memnun olmayan; ama meclisteki muhalefet partilerini de alternatif olarak görmeyen halkımızın Saadet Partisi çatısı altında birleşen Milli ittifak iktidarını hasretle beklediğini gördük.”

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.