23 Mayıs 2019
  • Bolu13°C
  • İstanbul18°C
  • Ankara16°C

MUDURNULU ANNELERE EĞLENCE

Mudurnu Belediye Başkanlığı Sosyal ve Kültürel Hizmetler Birimince düzenlenen Anneler Günü Programı, 10 Mayıs 2015 Pazar günü belediye düğün salonunda gerçekleşti. Geceye, yoğun bir katılım vardı.

Mudurnulu annelere eğlence

11 Mayıs 2015 Pazartesi 16:20

 

Açış konuşmasını Kâmuran Esen yaptı, bir şiir okudu. Geceye çiçek gönderen Belediye Başkanı Mehmet İnegöl’e, CHP İlçe Başkanı İsmail Yazgan’a, Konak İşletmecisi Osman Karaca’ya teşekkür etti. Aysel Öztürk, Fatma Öztürk, günün anlam ve önemine uygun şiirler okudular, konuşmalar yaptılar. Hacer Kaymaz’ın yazdığı bir metin; kendisi şehir dışında olması sebebiyle Gülay Mercan tarafından okundu. Gecenin ilerleyen saatlerinde geceye katılan Hacer Kaymaz ve Elif Demir'e gecenin anısı olarak çiçek sunuldu. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İnegöl yaptığı konuşmada; kadınların- annelerin hayatımızdaki yeri ve öneminden söz etti. Kendilerine duyduğumuz sevgi, saygı ve minnet duygularından yola çıkarak; tüm annelerin Anneler Gününü kutladı.

Moderna Müzik Grubunu çalıp söylediği geceye, sürpriz bir grup daha katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ergin Atmaca, Belediye Kültür Hizmetlerinden Engin Ersoydan Gülay Canpolat ve Atakan Özçetin ’den oluşan grup; konuklara muhteşem bir konser verdi. Gülay Canpolat sesiyle, izleyenleri adeta büyüledi.

Tüm kadınlara, Belediye Başkanlığının hediyesi sunuldu.

Kâmuran Esen, Mudurnulu Fatma Nine olarak sahneye çıktı, konuklarla Mudurnu ağzıyla sohbet etti. Moderna Müzik Grubu; söylediği şarkı, türkülerle, çaldığı oyun havalarıyla salondan büyük alkış aldı. Gece oyun havaları ve ferdi performanslarla devam etti. Gecenin geç saatlerine kadar süren Anneler Günü Programında kadınlar doyasıya eğlendiler.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.