20 Nisan 2019
  • Bolu3°C
  • İstanbul9°C
  • Ankara4°C

HERKESE TEŞEKKÜR VAR, ONA YOK!

Kent Konseyi Başkanı Nadir Garipoğlu, İzzet Baysal Şükran Günleri ile ilgili herkese teşekkür ederken, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu’na teşekkür etmediğini üstüne basarak ifade etti.

Herkese teşekkür var, ona yok!

13 Mayıs 2015 Çarşamba 16:49

Haber: Özge ELÇİ

Bolu Kent Konseyi’nde İzzet Baysal Şükran Günleriyle ilgili düzenlenen toplantıya Konsey Başkanı Nadir Garipoğlu ve Kent Konseyi yöneticileri katıldı.

‘BU COŞKU İZZET BABA’MIZIN BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERİYOR’

Konsey Başkanı Nadir Garipoğlu, geçtiğimiz günlerde 26’ıncısı düzenlenen İzzet Baysal Şükran Günleri ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Garipoğlu, Şükran Günleri’nin önemini belireterek “8–10 kurum ve kuruluşun bir araya gelerek yaptığı böyle büyük bir organizasyonun Türkiye’de bir benzeri olmadığını düşünüyorum. Görülüyor ki İzzet Baysal Şükran Günleri’ne artan ilgi, alaka ve coşkuyla kutlanmaktadır, bu da İzzet Baysal Baba’mızın büyüklüğünü göstermektedir” diye konuştu.

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Şükran Günleri ile ilgili Vali Aydın Baruş, Vali Yardımcısı Ayhan Kartlı, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Başkan Yardımcısı emşne Davarcıoğlu, AİBÜ Rektörü Hayri Coşkun, Rektör Yardımcısı Mehmet Bahar, Bolu TSO Başkanı Türker Ateş, Sağlık Müdürü Mahmut Arık’a, Yukarı Çarşı esnafına, THK Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği’ne, Bolu’nun önemli kanatlı et sektörü temsilcileri Akpiliç, Beypi, Bolca Hindi ve Erpiliç’e ve en çok da Bolu halkına teşekkür eden Konsey Başkanı Garipoğlu, bu isim ve kurumlardan da övgü dolu sözlerle bahsetti.

‘ÇAVUŞOĞLU HER FIRSATTA KENDİNİ METHETTİ’

Garipoğlu, açıklamalarının devamında tartışma yaratacak bir ifade kullanarak “Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu’na ise teşekkür edemiyorum. İzzet Baysal Şükran Günleri’nin omurgasını oluşturan, olmazsa olmazların biri de Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ve öğrencilerdir. Görevlerini layıkıyla yapmışlardır. Ancak onlara teşekkür edemiyorum. İl Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, her bulduğu fırsatta kendini met ederek teşkilatına teşekkür etmiş bize teşekkür etme fırsatı vermemiştir” diyerek Çavuşoğlu’nu eleştirdi.

Garipoğlu’nun bu açıklamasına İl Milli Eğitim Müdürü Çavuşoğlu’nun ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu. 

0-001.jpgimg_0494.jpg

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar