24 Şubat 2019
  • Bolu0°C
  • İstanbul1°C
  • Ankara5°C

MİTİNGİN DETAYLARI BELLİ OLDU

Ak Parti İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, parti binasında düzenlediği toplantıda, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Bolu’da düzenleyeceği mitingle ilgili bilgiler verdi. Coşkunyürek, “Tüm halkımızı mitinge bekliyoruz” dedi.

Mitingin detayları belli oldu

15 Mayıs 2015 Cuma 13:58

 

 

Haber: Özge ELÇİ

Toplantıya Ak Parti İl başkanı Yüksel Coşkunyürek, Milletvekili ve 1. Sıra Adayı Ali Ercoşkun, Merkez İlçe Başkanı Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, Ak Partili belediye başkanları ve ilçe başkanları katıldı.

SEÇİME 22 GÜN KALA DEĞERLENDİRME YAPTI

Ak Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, seçimlere 22 gün kala genel bir değerlendirme yaparak şunları söyledi; “Türkiye son 13 yılda girmiş olduğu 9 seçimde heyecanını artırarak yoluna devam etti. Ak Parti olarak bizler, girdiğimiz her 9 seçimde oylarımızı sürekli ülke genelinde artırarak bugünlere geldik. Ülke genelinde oylarımız artarken Bolu’muzda da bugüne kadar yapmış olduğumuz seçimlerde oylarımız, hep bir önceki seçimlerden 3-5 puan fazla arttı. Ben bugüne kadar bize destek veren ve güvenen başta Bolulu hemşerilerimize ve aziz milletimizie şükranlarımı sunuyorum. Onların verdiği bu güzel destek ve oylarla ülkemizde 2002’den bu yana büyük bir değişim ve dönüşüm yaladı. Rabbimize hamdolsun şu anda dünyanın 16’ıncı büyük ekonomisiyle ve yaptığı hizmetlerle ülkemiz, 2023 hedeflerine adım adım ilerliyor. Bugüne kadar sağlanan tek başına iktidarın vermiş olduğu istikrar ve güven ortamı inşallah bu seçimlerde de devam edecek ve Türkiye gücüne güç katacaktır. Bizler de Ak Parti Bolu teşkilatları olarak Türkiye’nin istikrarına ve gücüne en büyük desteği vermek için canhıraş bir şekilde 2 aylık süredir bütün gücümüzle çalışıyoruz, gayret ediyoruz.”

 ‘BOLU’DAKİ KALABALIKTAN ÇOK ETKİLENMİŞTİ’

Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Bolu’da düzenleyeceği mitingle ilgili açıklama yapan İl Başkanı Coşkunyürek, “22 günlük sürede Sayın Başbakanımızın Bolu’ya gelebilecek olması da ayrıca bizlere güç katacaktır. Sayın Başbakanımız, malumunuz Aralık ayındaki kongremizde Bolu’muza teşrif etmişlerdi. Coşkulu bir kalabalıkla kendisini ağırlamıştık. Yaklaşık 5 bin vatandaşımız, kongremizi renklendirdi, şenlendirdi ve destek verdi. Sayın Başbakanımız da bu coşkudan çok etkilendi. Bunu Türkiye’de yaptığı bazı toplantılarda Bolu’da gördüğü ilgiyi paylaştı. Sayın Başbakanımız o kongrede ‘Ben Bolu’ya aşkla bağlıyım. Ne zaman ruhumu dinlendirmek istesem Bolu’ya gelmek istiyorum’ demişti. Yine Başbakanımız bu duygularıyla inşallah 19 Mayıs saat 19:00’da Bolu’muzda halkımızla buluşacak. Ben inanıyorum ki Başbakanımızın Bolu’ya gelişi, halkımızda büyük bir heyecan ve coşku oluşturacak ve büyük bir insan seliyle, büyük bir heyecanla karşılamanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız. Benim tahminim 30 bine yakın vatandaşmızı alanımızda görmek istiyoruz. Yapacağımız miting alanımızı Belediye Meydanı olarak belirledik.

‘3’TE 3 YAPMAMAK İÇİN HİÇBİR SEBEBİMİZ KALMADI’

O meydan da,inşallah 30 bin seçmenimizi heyecanlı bir şekilde misafir ederek Başbakanımızı ağırlamış olacağız. Başbakanımızın bu gelişi, Bolu’ya verdiği önemin bir göstergesi olarak görüyorum. Çünkü Sayın Başbakanımız Bolu’da yapılacak yatırımlarla kensini bizzat ilgilenerek takip ediyor. Yine geldiğinde Bolu’ya yapılacak hizmetlerle ilgili gerekli bilgileri müjdeleri halkımızla paylaşacak. Bolu’yu 2023’e, 2053’e hedefleyecek büyük projelere birlikte şahit olacağız. Ben tekrar tüm halkımızı Salı günü saat 19:00’da Bolu Belediye Meydanında bekliyorum.

Ona vereceğimiz destekle Bolu’da yeniden 3-0 yapacağımızı göstermiş olalım. Bizler buna inandık ve çalışmalarımızı da buna göre yapıyoruz. Seçim çalışmaalrımızda gördük ki Bolu’da 3’te 3 yapmamak için hiçbir sebebimiz kalmamıştır. İnşallah Türkiye’nin istikrarı için 3 milletvekilimizi Ankara’ya göndereceğiz” ifadelerini kullandı.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar