23 Nisan 2019
  • Bolu10°C
  • İstanbul15°C
  • Ankara12°C

İTHAMLARA ‘HASTANE’ YANITI

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, Mengen'de seçim çalışmalarını sürdürdü. Ercoşkun, burada yaptığı konuşmada “Mengen'de bazı grupların haksız ithamlarına en güzel cevabın Mengen Devlet Hastanesi’dir” dedi.

İthamlara ‘hastane’ yanıtı

15 Mayıs 2015 Cuma 16:26

 

Haber Merkezi

7 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarına devam eden Ali Ercoşkun, Mengen'e çıkarma yaptı. Mengen İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen etkinliğe katılan Ercoşkun, Mengen'e dev hizmetler verdiklerini ifade ederek, “Bolu'nun her köşesinde çalışıyoruz. 490 köyü olan, 1150 mahallesi olan, 9 ilçe, 3 beldesi olan bir ilde yaşıyoruz. Biz geniş bir teşkilata sahibiz. Her yerde teşkilatlarımız çalışıyor. Sadece seçim zamanı gezen milletvekilleri olmadık. Mengen'in 55 köyünün hepsini ziyaret ettik. Sadece Mengen'i değil tüm ilçelerin köylerine gittik. Her zaman halkımızla iç içe olduk. Türkiye geliştikçe, zenginleştikçe bu değişimden Mengen olarak payımızı aldık. Mengen'in suyunu, hastanesini, kanalizasyonunu, 4 yıllık fakültesini açtık. Uluslararası öğrenci bile almaya başladı. Bunlar daha önce hayal bile edilemeyen çalışmalardı. Bu başarı bizim değil hepimizindir. Mengen'e TOKİ binalarını inşa ettik. Artık vatandaşlarımız daha modern konutlarda oturuyor. Mengen ile Yeniçağa arasındaki yolu tamamladık” dedi.

HASTANEYİ ZİYARET ETTİ

Milletvekili Ercoşkun, daha sonra Mengen Devlet Hastanesini ziyaret etti. Sağlık çalışanlarını ziyaret eden Ercoşkun, “Mengen Devlet Hastanesi’ni ziyaret ettik. Gerçekten Mengen'e ve Mengenlilere yakışan bir hastane oldu. Ak Parti döneminde sağlık hizmetlerinde büyük bir değişim ve dönüşüm gerçekleşti. Vatandaşlarımızın da ciddi memnuniyetleri var. Sağlık alanında yaptığımız devrim niteliğindeki değişimde en önemli faktör sağlık çalışanlarının yaptıkları fedakarlıklardır.

Eksiklerimiz olabilir. Türkiye geliştikçe Mengen de sağlık alanında hak ettiği hizmeti alacaktır. Eksiklerimizi tamamlamak en başta görevimizdir. Mengen'de bazı grupların haksız ithamlarına en güzel cevabın Mengen Devlet Hastanesi olduğunu ifade ediyorum” diye konuştu.

AŞÇI ÖNLÜĞÜ GİYDİ

Ali Ercoşkun, daha sonra Mengen Aşçılar Federasyonu’nu ziyaret etti. Türkiye'nin çeşitli illerinde karşılaştığı Mengen'li Aşçılarla gurur duyduğunu söyleyen Ercoşkun, “Bilindiği gibi Mengen, Bolu'nun göz bebeği. İlçemizin en önemli tanıtım noktası olan aşçılarımız hem ülkenin hem de dünyanın dört köşesine yayılmış durumda. Biz de onları gördüğümüz zaman kendileri ile gurur duyuyoruz. Mengen için önemli çalışmalarımızın başında 4 yıllık Gastronomi Bölümünün açılması vardır. Uluslararası öğrenciler şu anda fakültemizde eğitim alıyor. Bu da iktidarımız döneminde Mengen için verdiğimiz hizmetlerin başında geliyor” dedi.

 

 

Ercoşkun daha sonra isminin yazılı olduğu aşçı önlüğünü giydi. Mengen Aşçılar federasyonu üyeleri tarafından Ercoşkun'a plaket verildi. Ercoşkun daha sonra öğrencilerle sohbet etti.

PAZARKÖY'DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Ercoşkun daha sonra Pazarköy'e geçti. Pazarköy'de dikiş kursuna giden kadınları ziyaret eden Ercoşkun, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ercoşkun daha sonra Pazarköy'de vatandaşlarla bir araya gelerek seçim çalışması yaptı.

Milletvekili Ercoşkun, Pazarköy'deki ziyaretlerinin ardından Düzağaç, Gözecik, Akçakoca ve Karaşeyhler köylerini ziyaret etti. Köylülerle sohbet eden Ercoşkun, seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Vatandaşlardan destek isteyen Ercoşkun, “7 Haziran seçimlerinden sonra daha güçlü bir Bolu için 3-0 yapmak zorundayız. İnşallah sizlerin desteği ile Bolu'yu Ankara'da daha iyi temsil edeceğiz” dedi.


img_8632.jpg

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar