15 Şubat 2019
  • Bolu0°C
  • İstanbul6°C
  • Ankara5°C

HEDEF MİLLİ HÜKÜMET

Vatan Partis teşkilatı, seçim çalışmaları için gittikleri Gerede’de dericilerle Bolu merkezde de sanayi esnafıyla bir araya geldiler.

Hedef Milli Hükümet

17 Mayıs 2015 Pazar 19:20

 

 

Haber: Beyhan Bayrak

Vatan Partisi Bolu 1.sıra Milletvekili adayı İsmet Özer, İl Başkanı Seniha Ersoy ve partililerle Cumartesi günü tekrar Gerede’yi dolaştı. Bu kez hedef Deri Sanayii ve Tabahkaneler oldu. Dericiler Kooperatifi ve Dericiler Derneğini de ziyaret eden Vatan Partililer, dericilerin sorunları ve ülkenin geleceği konusunda çözüm yolları ve özellikle üretim ekonomisi üzerinde durdular.

Halka dayanan Milli Hükümetin, dış güçlerden bağımsız olarak örgütlendiğinde üretimi arttıracak tüm önlemlerin devreye gireceğini söyleyen Milletvekili Adayı Özer, “Vatan Partisi Millî Hükümetin öncüsü olacaktır” dedi.

Tüm işyerlerini tek tek gezen Vatan Partililer, 2015 Seçim Bildirgesi ve tanıtım broşürlerini dağıtarak dericilerin büyük ilgisini topladılar.

SANAYİ ESNAFINI GEZDİLER

Adaylar, Bolu merkezde de sanayi esnafını da gezdiler. Milletvekili adayları İsmet Özer ve Av.Ömer Yasa, seçmenlerle tek tek tokalaşarak broşürlerini dağıttılar. “7 Haziran hedefimiz en az 5 milyon oy” diyen adaylar, dağıtılan 2015 Seçim Bildirgesi şu sözlerle bitirdiler.

“Vatan Partisi, denenmiş ve sınanmış önderleri, devlet tecrübesinde başarı kazanmış kadroları, sağlam örgütü, fedai geleneği ve gençliğiyle zor görevlerin üstesinden gelecek güce sahiptir. Türkiye’yi Türkiye’den yöneteceğiz!  Başı dik, bağımsız Türkiye’yi kuracağız! Her şey Vatan için, Vatan herkes için!

Gülümse Türkiye, Vatan Partisi geliyor!”

img_7482.jpg

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.