20 Haziran 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul23°C
  • Ankara18°C

TÜM MUHTARLAR BU TOPLANTIDA

Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından ilimizdeki tüm mahalle muhtarlarının katıldığı bir toplantı düzenlendi. Toplantıda mahallelerin sorunları ve muhtarların istekler konuşuldu.

Tüm muhtarlar bu toplantıda

20 Mayıs 2015 Çarşamba 15:39

 

Haber Merkezi

Geçtiğimiz ay kurulan ve çalışmalarına hızla devam eden Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Bolu’da bulunan tüm mahalle muhtarlarının katıldığı bir toplantı düzenledi. Muhtarlarının mahalleleri ile ilgili varsa sorunları ve isteklerinin karşılıklı değerlendirildiği toplantıya Bolu Belediyesi’nde görevli daire müdürleri de katıldı. Toplantının açılışında konuşan Muhtarlık İşleri Müdürü Hayri Mısırlıoğlu; “Bu toplantılarımızın amacı, tüm muhtarlarımız varsa mahalleleri ile ilgili sorunları ifade etsinler ve ilgili müdürlerim ile beraber bunların karşılıklı çözüm önerilileri konuşulabilsin. Biz Muhtarlık İşleri Müdürlüğü olarak bu toplantıların ve toplantılarda konuşulan konuların takipçisi olacağız. Son olarak şunu söylemek istiyorum ki burada kesinlikle birbirimizi kırmadan sorunlarımızı nasıl çözebiliriz onun gayreti içerisinde olmalıyız” dedi.

BİRLİKTELİK MESAJI VERİLDİ

Toplantıda bir konuşma yapan Bolu Merkez Mahalle Muhtarları Derneği İlhami Otacıoğlu ise; “Bolu’da beraber bir şeyler yapacaksak birbirimizi iyi tanımamız, iyi ilişkiler içerisinde olmamız ve birlikte çalışmamız gerekiyor. Bu toplantıların bunun için çok önemli olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Son olarak toplantıya başkanlık eden Bolu Belediyesi Teftiş Kurulu Müdürü Muhittin Özçelik ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Toplantımızın amacı gereği siz muhtarlarımızı isteklerinizi toplantımızda bulunan daire müdürü arkadaşlarımıza ileteceksiniz ve onlarda notlarını alıp o konularla yakında ilgilenecekler. Bundan sonra bu toplantılarımızı sürekli hale getireceğiz ki bu günkü toplantımızın gündem maddesinde de ikinci bir toplantının tarihinin belirlenmesi var. Bu sayede ikinci toplantı da ise bir önceki toplantıdaki talepleriniz ne kadar karşılanmış veya karşılanamadı ise neden karşılanmamış birlikte takip edip bir değerlendirme gerçekleştirebileceğiz” diye konuştu.

FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPILDI

Konuşmaların ardından mahalle muhtarları ve Bolu Belediyesi daire müdürleri karşılıklı konularda fikir alışverişinde bulunarak sorunları olan mahallelerin sorunlarını değerlendirdiler.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.