17 Şubat 2019
  • Bolu3°C
  • İstanbul8°C
  • Ankara6°C

KÖYLERE HİZMET GİDİYOR

Bolu İli Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin 2015 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Toplantıda köylere yapılması için sunulan çalışmalar, oy birliğiyle kabul edildi.

Köylere hizmet gidiyor

20 Mayıs 2015 Çarşamba 18:01

 

Haber Merkezi

2015 yılında İl Özel İdaresi bütçesinden aktarılan 900 bin lira ödenekten karşılanmak üzere Kuzörendağlı, Çamyayla, Değirmenbeli, Kolköy, Bürnük, Tatlar, Ulumescit, Gölköy, Nuhlar, Oğulduruk, Yumrukaya ve Çaygökpınar köylerinin depo inşaatları, Yenicepınar, Kızılağıl ve Rüzgarlar köy yollarının otokorkuluk yapımı, Kındıra, Yuva, Yenicepınar, Çamyayla, Köprücüler, Kandamış, Semerciler, Tatlar, Yakuplar, Çampınar ve Hıdırşeyhler köylerinin kanalizasyon inşaatları gerçekleştirilecek.

OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

KÖYDES Projesi kapsamında 1 milyon 640 bin lira ödenekte Okçular, Yazıören, Akçaalan, Değirmenbeli, Alıçören, Tatlar, Banaz, Yakabayat, Çukurören ve Ilıcakınık köy yollarının 1. Kat asfalt kaplama işi ve Gölköy, Pirahmetler, Değirmenderesi, Köprücüler, Çaygökpınar, Topardıç ve Sultanbey köy yollarının 2.kat asfalt kaplama işlerinin İl Özel İdaresine yaptırılmak üzere protokol imzalandı. Yazıören, Yeniakçakavak, Yayladınlar, Büyükberk, Kuzörenemirler ve Okçular köylerinin kilitli parke taşı yapımı, Belkaraağaç köyünün Köprü yapımı, Yenipelitcik, Sebenardı, Kozlu, Tetemeçele, Mesciler, Avşar ve Çamyayla köyleri sulama tesislerine malzeme alımı işlerinin KÖYDEŞ Programına alındığı hakkında Birlik Meclisine özet bilgi sunuldu.

Faaliyet raporu Birlik Meclisinin oylamasına sunularak, toplantıya katılan tüm üyelerin oybirliği ile kabulüne karar verildi. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar