19 Nisan 2019
  • Bolu3°C
  • İstanbul8°C
  • Ankara4°C

PERSONELE PLAKETLİ TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi farklı birimlerde çalışan personellere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verdi.

Personele plaketli teşekkür

22 Mayıs 2015 Cuma 15:50

 

Haber Merkezi

Bolu Belediyesi’nin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Birimi ile İş Sağlığı ve İş Güvenliği Biriminde çalışan personeller özverili çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından teşekkür plaketi ile ödüllendirildi. Bolu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen plaket törenine Başkan Yılmaz’ın yanı sıra Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve İhsan Ağcan, Yazı İşleri Müdürü Hayri Mısırlıoğlu ve ilgili personeller katıldı.

‘BİRLİKTELİK OLMAZSA BEREKET KAÇAR’

Teşekkür plaketlerini çalışanlara takdim etmeden önce kısa bir konuşma yapan Yılmaz, “Bolu’da bir çalışma ve başarı var ise bunu asıl sağlayan sizlersiniz. Tabi bizlere her zaman ilkleri yaşatıyorsunuz bunun içinde sizleri kutluyorum. Bu sebeple gayretli şekilde çalışan ve üreten çalışanlarımızı en azından bu şekilde takdir etmemiz gerekiyor. İnsanlar her işte birlikte bir şey yapma arzusu içerisinde olurlarsa orada bereket olur. Eğer birlikte iş yapma arzusunda eksiklik olursa ve aranızda sıkıntılar olursa orada birliktelik kaçar ve dolayısıyla bereket de kaçar. Bereketi sağladığımız her dönemde de çok başarılı oluruz. Birimler arasındaki irtibatlarımızı kuvvetlendirir ve her bürümü başında bir müdür olmadan bile sağlıklı çalışır bir yapıya kavuşturursak o zaman Türkiye’nin örnek belediyesi olabiliriz diye düşünüyorum” diye konuştu

MISIRLIOĞLU’NA ÖZEL TEŞEKKÜR

Başkan Yılmaz konuşmasının ardından çalışan personellere teşekkür plaketlerini takdim etti. Yazı İşleri Müdürü Hayri Mısırlıoğlu’na teşekkür plaketini takdim ederken de bir konuşma yapan Yılmaz; “Hayri Mısırlıoğlu arkadaşımız öğretmen iken Bolu’nun en basit ve adı bile bilinmeyen okulu aldı ve Bolu’da herkesin bildiği, eğitim kalitesi yükselmiş ve tercih edilen bir okul haline getirdi. Bunu nasıl başardı dersek; çok çalışarak, özverili çalışarak. Velilerle, öğrencilerle, öğretmenlerle ve hatta belediye dahil olmak üzere kamu kurumları ile güzel ilişkiler kurarak, güzel diyaloglar kurarak başardı. Son emekli olduğu okulda şu anda ortaokullar arasında Bolu’nun en başarılı okulu diyebiliriz. Şimdi ise Belediyemizde birlikte çalışıyoruz. Bizim bu güne kadar yazı işlerinde çözemediğimiz bir konuyu başarılı bir şekilde çözdü. Demek istediğim kendisi çok başarılı ve bize çok şey katacak bir arkadaşımız bu sebeple kendisine ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Plaket töreninde Başkan Yılmaz’ın ardından Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve İhsan Ağcan da diğer personellere plaketlerini takdim ederek çalışmalarında başarılar diledi.

3-011.jpg

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.