23 Şubat 2019
  • Bolu5°C
  • İstanbul3°C
  • Ankara6°C

DEV PROJE İÇİN START VERİLDİ

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı ve MÜSİAD kurucusu Erol Yarar’ın öncülüğünde Köroğlu Dağlarına dev bir Doğa ve Kayak Turizm Merkezi yapılacak.

Dev proje için start verildi

28 Mayıs 2015 Perşembe 15:32

 

Devasa yatırımın proje çalışmaları için Bolu’ya gelecek olan Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar, Bolu Valiliği ve Bolu Belediyesi ile görüşmenin ardından heyet ile Köroğlu Dağları’nda inceleme yapacak.

Bolu’nun doğa ve kış turizm merkezi olması yönünde somut adımların atılacağı müjdesi, Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı ve MÜSİAD kurucusu Erol Yarar’dan geldi. Erol Yarar’ın öncülüğünde Köroğlu Dağlarına dev bir doğa ve kış turizm merkezi yapılmak üzere çalışmalara başlanıldığı öğrenildi. Devasa yatırımla ilgili ayrıntıları görüşmek üzere Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar 28 Mayıs 2015 Perşembe günü Bolu’yu ziyaret ediyor.

VALİ VE BELEDİYE BAŞKANI İLE GÖRÜŞECEK

MÜSİAD Bolu Şubesi tarafından karşılanacak olan Erol Yarar, önce projenin paydaşı Bolu Valiliği ve Bolu Belediyesi ile görüşmede bulunacak. Belediye yetkilileri, MÜSAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve bazı bürokratlarla kahvaltıda bir araya gelecek olan Erol Yarar, belediye yetkililerinden Bolu’nun potansiyeli ve Köroğlu Dağları’nın turizm yatırımına uygunluk yapısı hakkında bilgiler alacak. Ardından da Bolu Valisi Aydın Baruş’u makamında ziyaret edecek olan Yarar, turizm merkezinin ayrıntılarını paylaşacak.

ARAZİ İNCELENECEK

Bolu’daki görüşmelerden sonra heyet ile Köroğlu Dağları’na çıkılarak turizm merkezinin yapılacağı arazi ve proje detayları için saha çalışması gerçekleştirilecek. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda da saat 17:30’da bir konferans verecek olan Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar, Bolulu işadamlarına ve sivil toplum örgütlerine hem Bolu’daki dev yatırımı anlatacak hem de Bolu’nun yapısına bağlı olarak turizmde neler yapılabileceği hakkında bilgiler verecek.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar