23 Mayıs 2019
  • Bolu13°C
  • İstanbul18°C
  • Ankara16°C

GÜZ, İLÇE İLÇE GEZİYOR

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz, Bolu'da sürdürdüğü seçim çalışmalarının ardından Göynük'e giderek vatandaşlarla bir araya geldi.

Güz, ilçe ilçe geziyor

31 Mayıs 2015 Pazar 16:34

 

 

Haber merkezi

7 Haziran seçimleri öncesinde inanılmaz bir tempo ile gitmedik ilçe, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan Mehmet Emin Güz teşkilat üyeleri ile birlikte İzzet Baysal Caddesindeki esnafları ziyaret etti.

HER GİRDİĞİ DÜKKANDAN DUA ALDI

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile birlikte İzzet Baysal Caddesinde ziyaret ettiği her dükkanda büyük destek gören Mehmet Emin Güz, sıkmadık el bırakmadı. Vatandaşların ilgi gösterdiği Mehmet Emin Güz, yaşlı bir teyzenin elini öperek hayır duası istedi. 'Hoşgeldin, safalar getirdin yavrum' diyerek karşıladığı Mehmet Emin Güz'e dua eden yaşlı kadın, “Hayırlı olsun. Ömrün çok olsun. Allah işlerini rast getirsin. Sana duadan başka yardım edemiyorum. Oyumu da sana vereceğim. Allah'ım hayırlısıyla kazanmak nasip etsin” dedi.

BOLU'DAN SONRA GÖYNÜK'TE ÇALIŞTI

Bolu'daki ziyareetlerini tamamlayan Mehmet Emin Güz, daha sonra Göynük'e gitti. İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek ve Göynük İlçe Teşkilatlarıyla birlikte Himmetoğlu Köyündeki mevlüde katılan Mehmet Emin Güz, büyük destek aldı. Vatandaşlardan dua isteyen Mehmet Emin Güz, “7 Haziran seçimleri bizim için çok önemli. Ülkedeki güven ve istikrar ortamının sürmesi gerekiyor. Bolu'nun da ülkedeki hizmetlerden daha fazla faydalanması için 2 çalışan 1 engelleyen milletvekili değil, 3 çalışan milletvekilini Ankara'ya göndermesini istiyoruyz. Bu nedenle sizlerin desteğine ihtiyacımız var” dedi.

KÖY KÖY DOLAŞTI

Himmetoğlu ziyaretinin ardından Yukarı Kınık, Aşağı Kınık ve Gürpınar köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Mehmet Emin Güz, 7 Haziran seçimleri öncesinde Göynük'ten büyük destek beklediklerini ifade etti. Göynük, Seben, Kıbrıscık ve Mudurnu'yuı tek bölge olarak baktıklarını, bu bölgelerin daha iyi hizmet alabilmesi için 3 milletvekilinin TBMM'ye gitmesi gerektiğini söyledi.

BOLU'DA YAŞAYAN YIĞILCALILARLA BİR ARAYA GELDİLER

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile birlikte Bolu'da yaşayan Yığılcalılarla bir araya gelen Mehmet Emin Güz, Ak Parti'nin Anadolu iradesi olduğunu belirterek, “Gittiğim her yerde özel telefon numaramı vatandaşlarımıza veriyorum. Doğrudan ulaşabileceğimniz bir milletvekili olmak için bunu yapıyorum. Hatamız, kusurumuz olursa, siyaseten göremediğimiz bir nokta olursa bana yardımcı olmanız için numaramı dağıtıyorum. Sizin ya da herhangi bir kişinin bana ihtiyacı olursa doğrudan ulaşabilirsiniz. Ak Parti Anadolu iradesinin doğrudan iktidara taşınmasından ibarettir. Bin yıllık gelenedğimiz var, kadınlar dokuma sanatında kendilerini geliştirir, yetim kızlara sahip çıkıp evlendirirler ve yetimlere sahip çıkarlar. Bizde hasta olup hastaneye gidemeyen vatandaşlarımızı evinde tedavi ediyoruz. Özürlülere maaş bağlıyoruz. Bu insanları hiç kimseye muhtaç etmemek istiyoruz” dedi.

KURULAN OYUNU BOZACAĞIZ

Ülke üzerinde büyük oyun kurulduğunu ifade eden Güz, “Türkiye'yi tekrar koalisyonlu döneme mahkum etmek için HDP'y parti olarak meclise sokmaya çalışıyorlar. Barajı aşarsa Güneydoğu’daki milletvekili sayımız azalacak ve oylarımız düşecek. Koalisyon oluşturulursa güçsüz olacağız ve eski günlere döneceğiz. Bu oyunu bozacak olan vatandaşlarımzıdır. Bu coşku ve heyecan bu oyunu bozacaktır. 2 çalışan 1 engelleyen milletvekili değil, 3 çalışan vekil gönderelim ki hizmetlerimiz artsın” dedi. 

imga0211.jpg  

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar