22 Ağustos 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul23°C
  • Ankara18°C

‘ÜLKEYİ ÇIKMAZDAN BİZ KURTARACAĞIZ’

LDP Bolu Milletvekili Adayı Ahmet Yılmaz, kendi iktidarlarında asla despotluğa yer olmayacağını söyledi. Yılmaz, “Türkiye’yi içinde bulunduğu çıkmazlardan LDP kurtaracak” diye konuştu.

‘Ülkeyi çıkmazdan biz kurtaracağız’

31 Mayıs 2015 Pazar 17:00

 

 

Haber: Beyhan Bayrak

Parti olarak liberal demokrasiyi uygulayacaklarını söyleyen Yılmaz, “Çalışanı eşkıya gibi soyup taraftarları arasında pay eden devlet anlayışı terk edilecektir. Liberal demokrasiyi uygulayacak olan Liberal Demokrat Parti iktidarında, asla bir ayırım yapmaksızın inanç, düşünce ve bunları hiç korkmadan ifade özgürlüğü sağlanacaktır.

‘PRANGALAR VURMAK TERÖRİZMİ DOĞURUR’

Sadece inanç ve düşünceyi ifade özgürlüğü değil, bunları sivil haklar çerçevesinde teşkilatlanarak yani sivil toplum kuruluşları şeklinde tanıtma, yayma özgürlükleri de mutlak anlamda sağlanacaktır. Hatta okul ve kurslar şeklinde eğitim ve öğretimlerini bile yaptıracaklardır. İnsanoğluna yapılabilecek en büyük zulüm, akıl ve düşüncesine prangalar vurmaktır ve bu da terörizmi doğurur” diye konuştu.

‘BANKA KAPATMAK, BİR FABRİKAYI BOMBALAMAK GİBİDİR’

Yılmaz, Liberal Demokrat Parti’nin,Türkiye’yi bu çıkmazlardan kurtaracağını ifade ederek “Hiçbir düşünen insan, bilim insanı ve gazeteci hapislere despotların hastalıklı iradeleri ile kodeslere tıkılmayacaktır. Hiç kimsenin işyerlerine despotların alçak karakterleri ile baskınlar yapılmayacaktır. Hiçbir grubun bankalarına baskınlar yapılmayacak, hesaplarına el konulup banka kapattırılmayacaktır. Liberal Demokrat Parti genel başkanı Cem Toker’in dediği gibi Banka kapatmak, bir fabrikayı bombalamak gibidir” ifadelerini kullandı.

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.