19 Haziran 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul24°C
  • Ankara16°C

YILMAZ’DAN GENÇLERE ÖĞÜT

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Bolu İlim Yayma Cemiyeti’nin mezuniyet yemeğine katıldı. Yılmaz, gençlere öğütlerde bulundu.

Yılmaz’dan gençlere öğüt

01 Haziran 2015 Pazartesi 11:40

Haber merkezi

Cemiyetin bahçesinde gerçekleştirilen yemekte gençlerle sohbet eden Başkan Yılmaz; “Siz gençler bizim geleceğimizsiniz. Kendinizi geliştirin ve her biriniz ülkemize hayırlı bireyler olun” dedi.

ÇOK OKUYUN, ÇOK ARAŞTIRIN

Bolu İlim Yayma Cemiyeti tarafından, Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nden bu yıl mezun olan üyeleri için mezuniyet yemeğe gerçekleştirildi. Cemiyetin bahçesinde gerçekleştirilen yemeğe davet üzerine Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da katıldı. Yemekte gençlerle sohbet eden Başkan Yılmaz, özellikle mezun olan gençlere nasihatlerde bulunarak; “Siz genler bizim her şeyimiz, geleceğimizsiniz. Çünkü bizim gelecekteki tek kaynağımız insan kaynağıdır. İyi yetişmiş bir insanı kimse yıkamaz. Çok okuyun, çok araştırın ve kendinizi geliştirin. Bu sayede ülkenize hayırlı birer birey olabilirsiniz. Allah bahtınızı ve geleceğiniz açık eylesin” dedi.

PLAKET TAKDİM ETTİLER

Başkan Yılmaz’ın ardından konuşan Bolu İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Nezih Aşık ise gençlerin önce ailelerine sonra da vatana ve millete hayırlı birer evlat olmalarını diledi.

Konuşmaların ardından cemiyet üyeleri tarafından bu yıl AİBÜ Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan arkadaşları Faruk Bakkal için hazırlanan plaketi de Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz takdim etti.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.