26 Nisan 2019
  • Bolu7°C
  • İstanbul12°C
  • Ankara9°C

ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİYLE BULUŞTU

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Veysel Çetinkaya, üniversiteli gençlerle bir araya geldi. Üniversite gençliğinden destek isteyen Çetinkaya, gençler için yapacakları çalışmalardan da bahsetti.

Üniversite gençliğiyle buluştu

02 Haziran 2015 Salı 17:04

Haber Merkezi

Çetinkaya, gençlerle bir araya gelerek hem yapacakları çalışmaları anlattı hem de sıkıntılarını dinledi. Çetinkaya, şunları ifade etti;

“Üniversite gençliği, bizim herşiyimizdir. İnşallah onlar ileride bu ülke için bu memleket için hayırlı hizmetleri yaparak.Bumemlekte hizmet yaparak şuhrunu elde edecekler.her biri bir makamda bu islam hukuk millete hizmet etmenin zevkini yaşıyacaklar.Evet biz saadet partisi olarak gençliğe çok büyük bir önem veriyoruz ve diyoruz ki her genç mutlaka üniversite okumalı ve bu yüzden öncelikle üniversite harçlıklarını kaldırmayı hedefliyoruz ve üniversitede okuyacak her gence karşılıksız burs vermeyi taahhüt ediyoruz.

KARŞILIKSIZ BURS SÖZÜ VERDİ

Ayrıca yükü kaldırıp üniversite üzerindeki hür düşünce üzerine konulan her türlü engeli ortadan kaldıracağımızı ifade ediyoruz. Ayrıca gençlerin kötü yollara düşmesini engelleyecek onların her türlü yanlış düşünceye sevk edecek düşüncelerle mücadele edip gençlerimizi bu duygu ve düşüncelerden kurtulmasını hedefliyoruz.

Ayrıca gençler için tehlike arz eden özellikle bir takım uyuşturucu ve kötü yollara gitmesini engelleyecek her türlü engeli inşallah bizim iktidarımız döneminde bu aziz milletimiz için kazandırmayı hedefliyoruz. O yüzden gençlerimiz eğer Saadet Partisini tercih ederlerse, onların gelecekte umut olacak. En güzel hayatı onlara sunmayı planlıyoruz ve onun için diyoruz ki gençler için en önemli parti Saadet Partisidir.”

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.