21 Mart 2019
  • Bolu2°C
  • İstanbul9°C
  • Ankara4°C

KIBRISCIK’TA MEYDAN OKUDULAR

CHP Milletvekili Adayları Tanju Özcan, Yusuf Renkli ve Burak Cop, partililerle birlikte Kıbrıscık’a giderek burada bir miting düzenlediler. Adaylar, mitingde oldukça iddialı konuştu.

Kıbrıscık’ta meydan okudular

04 Haziran 2015 Perşembe 17:20

 

 

Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi, Kıbrıscık’a çıkarma yaptı. Kalabalık bir partili grupla birlikte ilçede çalışma yapan CHP adayları Tanju Özcan, Yusuf Renkli ve Burak Cop’a, Kıbrıscık Belediye Başkanı Doğan Dağ, İlçe Başkanı İbrahim Aytar, ön seçim adayı Gülşah Şanlı, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz, Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Ufuk Ataç ve Ankara Milletvekili İzzet Çetin de destek verdiler. 

AKP İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

CHP adaylarına yoğun ilgi gösteren Kıbrıscıklılara seslenen 1. sıra adayı Özcan, ilçede CHP iktidarının ardından çok şeyin değişeceğini söyledi. Kıbrıscık’ta, AKP döneminde neredeyse yaşayacak kimse kalmadığını öne süren Özcan, “İktidarımızda Kıbrıscık’ta doğan insanlar, karınlarını da Kıbrıscık’ta doyurabilecek. Kimse geçimini sağlamak için başka bir yere gitmek zorunda kalmayacak” dedi.

KÖYLÜYE 1,5 TL MAZOT SÖZÜ

AKP’nin gidişi için geri sayımın başladığını ifade eden Özcan, emeklinin, işçinin, esnafın, köylünün daha güzel günler görmesi için mutlaka sandığa gidip, oylarını CHP’den yana kullanmalarını istedi. CHP’nin ekonomik vaatlerini tekrarlayan Özcan, “Kıbrıscık’ta köylü mazotu 1,5 TL’den alacak. Ekip, biçecek. Ürününü satıp, evine aş götürecek, çocuğunu evlendirecek. Ailesinin ve kendisinin yüzü gülecek” diye konuştu.

‘HALKIN İKTİDARINI KURACAĞIZ’

Yaşanılabilir bir Türkiye için, Kıbrısçık halkından destek isteyen CHP adayları Yusuf Renkli ve Burak Cop da yaptıkları konuşmalarda, halkı oy kullanmaya davet ettiler. “Gerede, Yeniçağ ve Dörtdivan’ın selamlarını sizlere getirdim” diyen Renkli, “Gerede’ye ne kadar güveniyorsam, Kıbrıscık’a da o kadar güveniyorum. Bu seçim CHP’nin zafer seçimi olacak” dedi.

CHP adayları, ilçede esnaf ve ev ziyaretleri ile çalışmalarına devam ettiler.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar