18 Nisan 2019
  • Bolu6°C
  • İstanbul11°C
  • Ankara10°C

SEÇİM ÖNCESİ SON MESAJ

Saadet Partisi Bolu Milletvekili Adayı Veysel Çetinkaya, seçime 2 gün kala son bir mesaj yayınlayarak “Ülkenin güzel yönetilebilmesi için mutlaka Saadet Partisi’nin mecliste olması gerekir” dedi.

Seçim öncesi son mesaj

05 Haziran 2015 Cuma 10:46

Haber merkezi

Çetinkaya, seçimden önce Bolulu seçmenlere seslenerek şunları söyledi; “Pazar günü inşallah herkes sandık başına giderek Türkiye’yi önümüzdeki  4 yılda yönetecek kadroları seçecek. İnşallah adil bir seçim olur. İnşallah emekler zayi olmaz. Emek hırsızlığı yapılmamasını ümit ediyoruz. Bu yüzden bu seçimde seçilen vekiller, inşallahTürkiye’yi gerçek manada temsil eder ve ülke meselelerini meclise taşır.

‘SAADET’İN MECLİS’TE OLMASI GEREKİYOR’

Biz diyoruz ki, ülkenin güzel yönetilebilmesi için mutlaka Saadet Partisi’nin mecliste olması gerekir. Zira bugün mecliste olan partilerin tamamı kavgadan yana ve şiddet kullanarak kavga ortamıyla siyaset yapmaya çalışıyor, bu arada milletin dertleri ve çözüm yolları tamamen unutuluyor.

Bilindiği gibi asgari ücretin 949 lira olduğu bir ülkede adil bir yönetimden bahsedilemez. Küçük esnafın vergi yüküyle ezildiği bir ülkede adil paylaşımdan, adil yönetimden bahsedilemez. Emeklinin, dar gelirlinin cüz-i maaşlarla geçinmeye çalıştığı bir ülkede adil bir yönetimden bahsedilemez. Küçük esnafın, işçinin, köylünün ezildiği ürünlerinin yok pahasına satıldığı bir ülkede adil yönetimden bahsedilemez. Adil yönetimin olabilmesi için mutlaka bunlara gerekli desteğin verilmesi lazımdır. İşte biz daha önceki hükümetlerimizde olduğu gibi bunları gerçekleştirdik. İnşallah 8 Haziran’da meclise girip  hükümet ortağı olduğumuzda bunlar için elimizden gelen bütün gayreti göstererek halkımızın sorunlarını tecrübelerimizle çözeceğiz. Bu seçimde saadet partisini meclise göndermek milletimizin maddi manevi kalkılması için en büyük nimet olacaktır.

‘VARIM YOĞUMLA BOLU İÇİN ÇALIŞACAĞIM’

Zira Saadet Partisi şimdiye kadar oluğu gibi bundan sonra da ülkemizin gerçek sorunlarını gündeme getirecek şahsi çıkar siyasetinden daima uzak duracaktır.

Sözlerimi toparlarken  Bolulu seçmenlere, kıymetli hemşerilerime şunları söylüyorum; Eğer Saadet Partisi’ni, bizi meclise göndererek orada temsil edildiğimiz takdirde bütün varım yoğumla Bolu’nun sorunlarıyla ilgileneceğim.  Bolu’nun en doğusundan en batısına en kuzeyden en güneyine kadar bütün köylerde, bütün mahallerde yaşayan insanlarımızın sorunlarıyla ilgileneceğimi taahhüt ediyorum.Türkiye’mizin yaşanılabilir bir ülke olması ve aziz milletimizin daha mutlu ve huzurlu  günlere kavuşması için herkesi 7 haziran seçimlerinde Saadet Partisi’ni desteklemeye davet ediyorum.”

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar