25 Haziran 2019
  • Bolu26°C
  • İstanbul29°C
  • Ankara28°C

SEÇİM SONUÇLARINA ‘SAADET’ YORUMU ‘ALGI OPERASYONU BAŞARILI OLDU’

7 Haziran genel seçimlerinin sonuçlarına ilişkin Saadet Partisi’nden ilk açıklama geldi.

Seçim sonuçlarına ‘Saadet’ yorumu  ‘Algı operasyonu başarılı oldu’

14 Haziran 2015 Pazar 14:11

 

İl Başkanı İbrahim Karagöz, “Yürütülen algı operasyonu ile Saadet Partisi’nin siyasi arenada yok gösterilmesi, maalesef başarıya ulaşmıştır” dedi.

Haber: Beyhan Bayrak

Karagöz, açıklamalarına seçim sonuçlarını ülkemize hayırlar getirmesini dileyerek başladı. 25. Dönem Bolu Milletvekillerine başarılar dileyen Karagöz,

“Özellikle Bolu Basınımıza ve partimizi destekleyen seçmenlerimize teşekkür eder, büyük bir özveri ile çalışan Büyük Birlik Partisi ve Saadet Partisi teşkilatlarımızı candan kutlarız” dedi.

‘SAADET’İN PARLAMENTODA TEMSİL EDİLMESİ GEREKİYORDU’

“Saadet Partisi olarak ülke genelinde aldığımız oy malum” diyen İl Başkanı Karagöz, halkın takdirini saygıyla karşıladıklarını da belirtti. Seçim öncesi başarı için yeterli çalışmayı yaptıklarını söyleyen Karagöz, “Ne var ki ülkemiz halkı üzerinde yürütülen algı operasyonu ile Saadet Partisi’nin siyasi arenada yok gösterilmesi, maalesef başarıya ulaşmıştır. Parlamento’nun şu kavgacı ortamında, Saadet Parti’mizin birleştirici bir unsur olarak parlamentoda temsil edilmesi gerekiyordu.

‘ZULÜM DÜZENİ’

Bundan sonraki süreçte Saadet Partisi olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğimizi Aziz Milletimize duyurmak isteriz. Zira Saadet Parti’miz Hakk’ı üstün tutan adil bir düzenin kurulmasının mücadelesini verir. Bu dava kıyamete kadar devam edecek olan İnsanlık Onuru davasıdır. Bundan vazgeçmek; insanlığı Küresel Emperyalizmin ellerine terk etmektir.

Küresel Emperyalizm; yani AB ve ABD’nin nihai hedefi, Büyük İsrail’i kurarak yeryüzüne zulüm düzenini getirmektir. Bugün, özellikle İslam Dünyası’nda yaşananlar ve akan kan, bu projenin bir sonucudur. Bu projeye en büyük engel olan Türkiye’yi de etnik grupları körükleyerek bir kaos ortamına sürüklemek istiyorlar” diye konuştu.

‘İSLAM BİRLİĞİ ÇABAMIZ DEVAM EDECEK’

Seçim sonrası İsrail’den yapılan ‘Türkiye’deki seçim sonuçlarından memnunuz’’ açıklamasını da hatırlatan Karagöz, “Adım adım planın işlediğini göstermektedir. Saadet Partisi olarak olayları bu plan çerçevesinde değerlendirerek halkımıza sunmaya devam edeceğiz. Bu ülke toprakları üzerinde yaşanan tüm vatandaşlarımızı kardeş kabul ederek, diğer İslam Ülkeleri ile birlikte Küresel Emperyalizme karşı İslam Birliği’ni kurma çabamız sonuna kadar devam edecektir” ifadelerini kullandı. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar