16 Şubat 2019
  • Bolu0°C
  • İstanbul6°C
  • Ankara1°C

‘ADALET BAKANI OLMAK İSTERİM’

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu Gündem’i ziyaret etti. Özcan, mazbata töreninde söylediği gibi Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü ve aktif bir görev isteğini Genel Başkana ilettiğini ifade etti.

‘Adalet Bakanı olmak isterim’

14 Haziran 2015 Pazar 19:20

 

 

 

Haber: Beyhan Bayrak

25. Dönemde de Bolu’yu TBMM’de temsil hakkı kazanan Milletvekili Özcan, Bolu Gündem’i ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu. Özcan, Bolu Gündem İmtiyaz Sahibi H. Hüseyin Aykan ile seçim sonuçlarına ilişkin önemli değerlendirmeler yaptı.

MAZBATA TÖRENİNDE SÖYLEDİĞİNİ YAPTI

Mazbata töreninde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan daha aktif bir görev isteyeceğini söyleyen Miletvekili Özcan, bu isteğini gerçekleştirdiğini ve Kılıçdaroğlu ile bir görüşme yaptığı söyledi. Özcan, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçadroğlu’ndan aktif görev istedim. Ben Düzce’den de sorumluyum. Türkiye’deki en yüksek artışlardan biri de Düzce’de oldu. Türkiye’de Ordu ile birlikte oyunu en çok artıran ilin milletvekili olduk. Artık benim şahsımda hem Bolulular hem de Düzceliler kendi örgütlerinin ödüllendirilmesini bekliyorlar, dedim. O yüzden ben de daha aktif görev bekliyorum, ben partinin ikinci dönemine kalan 30-35 milletvekilinden biriyim, dedim.

‘GÖREV İSMİ VERMEDEN AKTİF GÖREV İSTEDİM’

Bu anlamda deneyimli milletvekillerinden oldum. Hukukçuyum. Siyasete en temelinden geldim. Partiyi de iyi tanıyorum. Şu görevi istiyorum demeden, aktif bir görev bekliyorum, daha çok çalışmak istiyorum dedim. Bir görev ismi vermedim. Sayın Genel Başkanımız da ‘değerlendiririz’ diye yanıt verdi.

Özcan, bir hukukçu olarak Adalet Bakanlığı ister misiniz?” sorumuza da “Tabii ki kim istemez. Birincisi, CHP’nin iktidarda olmasını isterim. Böyle bir iktidarda böyle onurlu bir görev bize tevdi edilirse tabi ki isterim” dedi.

Milletvekili Tanju Özcan’la seçim sonuçlarına ilişkin yaptığımz geniş röportajı Salı günü yayınlayacağız.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar