17 Şubat 2019
  • Bolu6°C
  • İstanbul8°C
  • Ankara8°C

TEŞEKKÜRLER BOLU

Bolu Basının amiral gemisi Bolu Gündem Gazetesi dört yıldır aralıksız açık ara sürdürdüğü liderliğini devam ettiriyor. 2015 yılı ilk yarısı ortalamalarında da açık ara basın liderliğini sürdüren Gündem okuruna teşekkür ediyor.

Teşekkürler Bolu

19 Haziran 2015 Cuma 17:00

Haber; Gönül OLUTÜRK

Grafik; Erdal TANRIVERDİ

Yıllardır ilimiz basının okuyucu tarafından en çok takip edilen ve açık ara tiraj şampiyonu olan Bolu Gündem gazetesi olarak tarihi bir rekora daha imza attık. 2015 Yılı ilk yarı ortalamalarına göre Gazetemiz Bolu Gündem internet portali ziyaretçi sayısı bakımından Bolu’yu aşarak bölgede birinci oldu. Gündem Gazetesini 2015 yılı ilk 5.5 ayında toplam üç milyonun üzerinde okuyucu ziyaret etti. Bu sayı ile Gündem bölgede en yakın takipçisine % 100’ün üzerinde, ilimizde ise en yakın takipçisine % 230 oranında fark attı. Haber portaları, gazete siteleri ve internet haber siteleri kategorilerinin tamamında açık ara lider olan Bolu Gündem Gazetesi diğer meslektaşlarımızı rencide etmemek için Alexa.com ve Google Analytics ölçüm raporlarını bu ay yayınlamama kararı aldı.

2015 Yılı ilk altı ayında Bolu Gündem Gazetesi GlobalRank (Dünya sıralaması) ölçümlerinde ilk 94 bin site arasına girerek kırılması güç bir rekora imza attı. Google Analytics raporlarına göre TurkeyRank (Türkiye sıralaması) ise Gündem gazetesi intermet portali ilk 1900 site arasına girerek tüm zamanların rekorunu kırdı. Gazetemiz Gündem net tiraj bakımından da açık ara liderliğini sürdürmeye devam ediyor. 1 Ocak 2015 ile 1 Haziran 2015 tarihleri arası günlük net tirajı bakımından ulaşılması güç bir rakama ulaşan Gündem günlük net 1200 baskı sayısıyla okuruna en çok ulaşan gazete olarak göze çarpıyor.

Bu büyük başarıya imza atmamıza neden olan okurlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz diyen Gündem Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı H. Hüseyin Aykan, “Son altı ayda eskisinden çok daha iyi bir noktaya gelen yayın gurubumuzun bu bilinç ile hareket etmeye devam edeceğinden kimsenin kuşkusu olmasın. Biz Bolu Basınının amiral gemisi olarak tüm okurlarımıza karşı sorumluluğumuzun farkındayız” şeklinde konuştu.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar