22 Mart 2019
  • Bolu10°C
  • İstanbul11°C
  • Ankara13°C

TRANSFERİN DETAYLARI

Transferin detaylarına ulaşan www.bolspor.com, Boluspor yönetiminin 2-3 kişi tarafından idare edildiğini bir kez daha ortaya çıkarttı.

Transferin detayları

22 Haziran 2015 Pazartesi 13:24

Haber: Serkan ERKAN
Haber merkezimize gelen bilgilere göre, geçtiğimiz Cuma günü İstanbul’da Baliç ile bir araya gelen Savaş Abak ve Cüneyt Koparan’ın son pürüzleri giderdikten sonra Baliç ile anlaşma sağladıkları, Cumartesi günü İsmail Duru’nun kimseye haber vermeden İstanbul’a giderek Baliç’le konuştuğu, yardımcılarına itiraz ettiğini söyleyerek transfere taş koyacağının sinyallerini verdiği öğrenildi. İsmail Duru’nun hal ve hareketlerinden rahatsız olan Baliç’in Pazar günü öğleden sonra Savaş Abak’ı telefonla aradığı, başkan Abak’ın telefonunu açmadığı ve Baliç defterini bir anda kapattığı öğrenildi.
ÜMİT ÖZAT’I İFTARA DAVET ETTİLER
Anlaşma sağlanmasına rağmen İmail Duru’nun Baliç transferine taş koyarak Ümit Özat ismini gündeme getirmesinin ardından Cüneyt Koparan’ın da desteği ile birlikte Ümit Özat’ı Bolu’ya çağıran yönetim, dün akşam iftar yemeğinde bir araya geldi. Gece geç saate kadar transfer ile ilgili olarak detayları konuşan yönetim, Ümit Özat’ta karar kıldı.
BALİÇ’İ ARAYARAK YÖNETİMİ “İKNA EDEMEDİK” DEDİ
Bugün öğleden sonra imza için Bolu’ya gelmneyi planlayan ve Ümit Özat transferinden habersiz olan Baliç, bu sabah Cüneyt Koparan’ın telefonu ile şaşkına döndü. Sabah saatlerinde Baliç’i telefonla arayan Cüneyt Koparan, “Hocam sizinle anlaşmıştık ama, yönetim kurulunu ikna edemedik” diyerek transferden vazgeçtiklerini söylediği öğrenildi.
YÖNETİM KURULU NE ZAMAN TOPLANDI?
Yönetimde sıkıntı yaratacağı için ismini açıklamak istemediğimiz ve Savaş Abak’ın çok yakınında bulunan bir yönetici, Cumartesi akşamı bir kafede Baliç ile anlaştıklarını, Baliç’in Pazartesi günü imza için Bolu’ya geleceğini söylemesinin ardından Cüneyt Koparan’ın “yönetim kurulunu ikna edemedik” diyerek transferden vazgeçtiklerini söylemesi iki yönetici arasındaki tezatı ortaya çıkarttı. Yönetim kurulu arasında yaşanan kopukluk bir kez daha ortaya çıkarken,
Cüneyt Koparan’ın açıklamalarına istinaden;
1- Yönetim Kurulu nerede ve ne zaman toplanmıştır?
2- Yöneticiler yapılan transferleri neden bilmemektedirler?
3- Yönetim kurulunda kaç kişi görevini bırakmıştır?
4 – Boluspor’u kaç kişi yönetmektedir?
Sorularına yanıt verilmesini istiyoruz?

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar