23 Eylül 2019
  • Bolu12°C
  • İstanbul18°C
  • Ankara13°C

FİNAL LİSESİ’NE MEB’DEN ONAY

Bolu’nun özel liseye dönüşen ilk dershanesi Final Dergisi Dershaneleri, Özel Final Temel Lisesi adıyla açıldı. Okulun ismi Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi internet sayfasında da yayınlandı.

Final Lisesi’ne MEB’den onay

26 Haziran 2015 Cuma 16:28

Haber: Beyhan Bayrak

Final Dershanesi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Karataş, okulun öğrencilerine sunacağı imkanlardan bahsederek “Final Liseleri, kendi öğrencilerine harika bir okul ortamı sağlayacak, hem okulda hem de yaşam boyu gireceği sınavları dershaneden gelen deneyimli kadrosuyla hazrılığ sürdürecek. Final Liseleri, Cumartesi günlerini de öğrencileri için kurs programlarıyla değerlendirecek; yani haftanın altı günü hizmet verecektir.

Aynı yüksek performansı Final Liseleri ile sürdürmeye hazırız. Aynı kadrolarla çalışacağız. Aynı anlayışıyla eğitim ve öğretim vereceğiz. Önceki yıllar haftanın iki günü birlikteydik, şimdi altı günü birlikte olacağız. Sizi daha az yorarak daha başarılı sonuçlara ulaştaracağız. Bu rastgele bir vaat değil, 35 yıldır sektöre damgasını vuran Final’in sözü. Dünü aşacağız, her şey daha güzel olacağız.”

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar