16 Haziran 2019
  • Bolu16°C
  • İstanbul24°C
  • Ankara23°C

TAŞKESTİ EVRENSEL OLACAK

Her yıl South Dakota School of Mines and Tecnology bünyesinde akademisyenler ve Harvard Üniversitesi başta olmak üzere çeşitli üniversitelerden öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen kamp çalışması Taşkesti’de başladı.

Taşkesti  evrensel olacak

28 Haziran 2015 Pazar 11:51

 

 

 

Haber Merkezi

Prof. Nuri Uzunlar, Prof. Alvis Lısenbee, Prof. Colin Paterson ve Doktora Öğrencisi Ümit Yıldız öncülüğünde gerçekleşen kamp, Ramazan ayı nedeniyle tek grup halinde 24 öğrenciyle yapılacak.

Her çalışma döneminde hocaları ve öğrencileri ziyaret eden Bolu AFAD İl Müdürü Hasan Erdoğan, bu yıl gerçekleştirdiği ziyarette yapılan çalışmaların projelendirilmesi için Prof. Nuri Uzunlar ile fikir alışverişinde bulundu.

Yabancı öğrencilerle Ulusal Üniversitelerde öğrenim gören öğrencilerin kaynaşması, hocalardan eğitim alabilmelerinin sağlanması ve sadece yaz ayında değil yılın uygun zamanlarında bu çalışmaların yapılabilmesi için hazırlanması düşünülen proje, kapsamında çok sayıda üniversiteden öğretim görevlilerinin ve Başbakanlık AFAD Başkanlığı ile Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü gibi kurumlardan üst düzey yöneticilerinin katılacağı bir toplantı gerçekleşecek.

1-020.jpg

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.