26 Haziran 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul25°C
  • Ankara17°C

MASABAŞINDA AFET TATBİKATI

Bolu İl Afet Müdahale Planı (BAMP) çalışmaları kapsamında gerçekleştirilecek olan “Masabaşı Tatbikatı” için bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Masabaşında afet tatbikatı

14 Temmuz 2015 Salı 09:32

 

 

 

Haber Merkezi

Hizmet grupları Ana Çözüm Ortaklarından Plan Hazırlayıcılarının katıldığı toplantı Bolu AFAD İl Müdürü Hasan Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Erdoğan, yaptığı konuşmada konuşmasında “Plan için bir süredir tüm kurumlar olarak büyük emek verdik ve vermeye devam ediyoruz. Bolu olarak olası afet ve acil durumlar sonrası sorunlarla karşılaşmamak için plan çalışmalarını ciddiye almamız gerekiyor. Yaptığımız plana ve bu planın zamanı geldiğinde hayat kurtarabileceğine inanarak çalışmalıyız. Bugün yakında gerçekleştirilecek masabaşı tatbikatı için toplanmış bulunuyoruz katılımınız için teşekkür ederim” dedi.

SUNUMLAR AFAD’A GÖNDERİLECEK

Bolu AFAD Şube Müdürü İbrahim Sarıdoğan ve Endüstri Y. Mühendisi Serkan Çobanoğlu, plan hazırlayıcılarına genişletilmiş Afet Senaryosunun sunumunu yaparak onları masabaşı tatbikatının nasıl yapılacağı ve hizmet gruplarının bu aşamadaki görevlerinin neler olduğu konusunda bilgilendirdi.

Her hizmet grubunun görev ve çalışmalarını içeren sunumlarını hazırlayarak Bolu İl AFAD Müdürlüğüne göndermesine karar verilerek toplantı sonlandırıldı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.