23 Mart 2019
  • Bolu7°C
  • İstanbul14°C
  • Ankara14°C

İŞ ADAMI BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Türkiye’de ilk kez online elektrik aboneliği gerçekleşti. Sepaş Enerji “taşınıyorum” menüsünden bu ilki gerçekleştiren aboneye plaket ve hediye verdi.

İş adamı bir ilki gerçekleştirdi

14 Temmuz 2015 Salı 14:13

 

 

 

Haber Merkezi

Sepaş Enerji bilişim altyapısıyla devreye aldığı online işlemler merkeziyle, evini taşıyan müşterilere internet üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde aynı anda aboneliğini kapatma ve taşınacağı mesken için de abonelik açma işlemini yapma imkanı sunuyor.

PLAKET VE MÜZİK SETİ HEDİYE ETTİ

Murat Döker, Türkiye’de online abone olmayı kendi gerçekleştiren ilk abone olduğu için Sepaş Enerji tarafından plaket ve müzik seti ile ödüllendirildi.

Sepaş Enerji, elektrik satışında kendi web sitesinden online elektrik satışını başlattığı gibi, yine sektörde bir ilke imza atıp, şimdi de abonelik işlemlerinde online uygulamaları başarıyla gerçekleştiriyor. Bu uygulamayla Sepaş Enerji müşterileri mesken aboneliği işlemlerini online işlemler merkezini kullanarak internet üzerinden yapabiliyor veya aboneliklerini sonlandırabiliyorlar. Sepaş Enerji müşterisi Murat Döker, “İşlerimin çok yoğun olduğu bir dönemde yeni evimin abonelik işlemlerine zaman ayıramamıştım. Sepaş Enerji’nin web sayfasındaki online ‘taşınıyorum’ menüsünden bu işlemin yapılabildiğini gördüğümde çok sevindim ve hemen işlemleri bu menüden yaptım” diyerek, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Sepaş Enerji’yi tebrik ettiğini de söyledi. 

İŞYERİNDE ZİYARET ETTİLER

Sepaş Enerji yöneticileri Suat Ay ve Fatih Temur, online“taşınıyorum” menüsünü ilk kullanan talihli müşteri Murat Döker’i sahibi olduğu firmada ziyaret ederek, kendisine tebrik plaketi ve elektronik müzik seti hediye ettiler.

Sepaş Enerji yöneticileri, “Müşteri memnuniyeti için her zaman yenilikçi çözümler sunan Sepaş Enerji, Online İşlemler Merkezi’ne tüm müşterilerin kolaylıkla ulaşmasını sağlamak amacıyla bu yeni hizmeti mobil aplikasyonlarla da desteklemeye devam edecek” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.