22 Nisan 2019
  • Bolu-3°C
  • İstanbul4°C
  • Ankara-1°C

BU SONUÇ BOLU’YA YAKIŞMADI!

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Kurumu, 2015 yılı Genel Sekreterler başarı sıralamasını yayınladı. Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, 89 sekreterliğin olduğu listede son sıralarda yer aldı.

Bu sonuç Bolu’ya yakışmadı!

22 Temmuz 2015 Çarşamba 18:08

 

 

Haber: Özge ELÇİ

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Kurumu 2015 Genel Sekreterler Başarı sıralaması, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından ilan edildi.

89 Kamu Hastaneleri Kurumu Genel Sekreterliğinin sıralamasında Düzce 4’üncü sırayı alırken, Bolu ise sondan 6’ıncı sırada yer alabildi.

BOLU SONDAN ALTINCI

Listenin ilk sırasında Edirne Genel Sekreterliği yer aldı. İlimizde de 2012 yılında kurularak faaliyete geçen Bolu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, listenin son sıralarında yer aldı. 89 Genel Sekreterliğin bulunduğu listede Bolu, 83’üncü sırada yer alabildi.

KOMŞUMUZ DÜZCE DÖRDÜNCÜ SIRADA

Listede en başarılı ilk 5 il genel sekreterlik sıralamasında Edirne, Isparta, Burdur, Düzce ve Kırşehir yer aldı. Sondan 6’ıncı sırada yer alan Bolu’dan sonra ise en başarısızlar sıralamasında sırayla Van, Hakkari, Kars, Diyarbakır, Tunceli ve İstanbul Bakırköy Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği yer aldı.

İZZET BAYSAL VAKFI’NIN YATIRIMLARINA RAĞMEN...

Hayırsever İş Adamı Merhum İzzet Baysal ve onun ismiyle yaşayan İzzet Baysal Vakfı’nın Bolu’da sağlık alanında yaptığı yatırımlara ve büyük yardımlara rağmen, birçok Doğu şehrinden bile geri kalınması, emeği geçen birçok kişiyi hayal kırıklığına uğratacak gibi görünüyor.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar