18 Mart 2019
  • Bolu19°C
  • İstanbul20°C
  • Ankara15°C

ENERJİ BAKANLIĞI YETKİLİLERİNDEN BARUŞ’A ZİYARETİ

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan ve T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji İşleri Genel Müdürlüğünden, Bakanlık Denetim Heyeti Başkanı Atıf Atasever, SEDAŞ İl Sorumlusu İsmail Doğandor Bolu Valiliği’ne nezaket ziyaretinde bulundular.

Enerji Bakanlığı yetkililerinden Baruş’a ziyareti

31 Temmuz 2015 Cuma 10:18

 

Vali Aydın Baruş’anezaket ziyaretinde bulunan SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan dağıtım faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgiler verirken, Bolu Valisi Aydın Baruş Bolu da SEDAŞ ile iyi bir iletişim kurduklarını ve gerekli Koordinasyonu sağladıklarını belirterek, Enerji Bakanlığı ve SEDAŞ yetkililerinin bu ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirtti.

Bolu Valilik makamını ek yatırım planları ve yeni yatırım çalışmaları ile bakım çalışmaları, kayıp kaçakla mücadele, OSOS Projesihakkında bilgilendiren ve Bolu ilinde SEDAŞ’ın bu yıl tamamlayacağı SCADA çalışması hakkında da bilgi veren Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan’a, Vali Aydın Baruş, yapılan bilgilendirmelerden dolayı teşekkür etti. Bekircan’aelektrik enerjisinde yaşanan teknik kayıp oranını ve kaçak oranını soran Vali Baruş kaçak kullanımın Bolu ilinde minimum düzeyde olmasından büyük mutluluk duyduğunu belirtti. “Özel bir şirket olsa da kamu hizmeti veren SEDAŞ kamu kaynaklarıyla da üretilen enerjinin dağıtımında kayıplarla mücadele ediyor. Bu nedenle kayıp kaçak konusunda bizlerde mücadelenizde yanınızdayız” diyen Vali Aydın Baruş yapılan çalışmalar için başarılar diledi.

Aynı heyet Bolu Valiliğinde Vali Yardımcısı ve aynı zamanda Aydınlatma Komisyonu Başkanı Mustafa Özsoy’u da makamında ziyaret ederek bilgi verdiler. Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Bolu ilinde aydınlatma komisyonu Başkanlık göreviyle birlikte sektör hakkında çok daha fazla bilgilendiğini ifade ederek, elektrik dağıtım çalışmaları kapsamında yer alan aydınlatma faaliyetleri konusunda İl Sorumlusu İsmail Doğandor ile gerekli koordinasyonu en iyi şekilde sağladıklarını belirtti.   

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.