20 Nisan 2019
  • Bolu-1°C
  • İstanbul8°C
  • Ankara0°C

MECLİS’TE ÖDENEK YAĞDI

İl Genel Meclisi Ağustos ayı toplantılarının son gününde merkez ilçe köyleriyle birlikte Göynük ve Mudurnu köylerine, 1 milyon 560 bin TL ödenek aktarılmasına karar verildi.

Meclis’te ödenek yağdı

07 Ağustos 2015 Cuma 15:02

 

Haber Merkezi

İl Genel Meclisi Ağustos Ayı toplantıları sona erdi. Hafta boyunca Bolu ve ilçeleri ile alakalı önemli gündem maddelerinin ele alındığı son oturumda 13 madde görüşülerek karara bağlandı. Mecliste Eylül Ayı toplantıları 07 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

MUDURNU KÖYLERİNE MİLYONLUK DESTEK

Yaşar Yüceer Başkanlığında hafta boyunca devam eden İl Genel Meclisi Ağustos Ayı toplantıları sona erdi. Meclis üyeleri, son oturumda 13 maddeyi görüşerek karara bağladı.

Plan ve Bütçe Komisyonundan gelen raporlar doğrultusunda Merkez İlçe Köylerinin muhtelif işlerinde kullanılmak üzere gerekli olan 275 bin TL. ödeneğin Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına, Mudurnu İlçe Köylerinin muhtelif işlerinde kullanılmak üzere gerekli olan 986 bin TL. ödeneğin Mudurnu İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına, Göynük İlçe Köylerinin muhtelif işlerinde kullanılmak üzere gerekli olan 300 bin TL. ödeneğin Göynük İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına aktarılmasına karar verildi.

KÖYLERE İÇME SUYU KOMİSYONDA

Toplantıda İl Özel İdaresi Köy İçme Suları Yönetmeliğinin görüşülmesi talebi incelenmek üzere Çevre ve Sağlık Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonuna, Merkez İlçe Vakıfgeçitveren köyüne içme ve kullanma suyu tahsisi yapılması talebi de Çevre ve Sağlık Komisyonuna havale edildi.

Toplantı İl Genel Meclisi Eylül Ayı toplantılarının 07 Eylül 2015 Pazartesi günü başlamasının kararlaştırılması ile sona erdi.

 

 

 

 

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.