20 Şubat 2019
  • Bolu6°C
  • İstanbul7°C
  • Ankara9°C

MARKA’DA 2016 MESAİSİ

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Temmuz ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Kocaeli'de gerçekleştirildi. Yönetim, 2016 yılında program ve bütçe taslaklarını da masaya yatırdı.

MARKA’da 2016 mesaisi

07 Ağustos 2015 Cuma 16:30

 

Haber Merkezi

Toplantı öncesinde, Kocaeli Valisi ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Güzeloğlu, Ajans çalışmaları hakkında basına detaylı bilgiler verdi.

BAŞKAN YILMAZ VE ATEŞ DE KATILDI

Toplantıya, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Düzce Valisi Ali Fidan, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Bolu İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Çakır, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Kalkınma Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Şevket Kırıcı iştirak etti.

FAALİYET RAPORLARI MASAYA YATIRILDI

Toplantıda 2015 yılı ilk 6 aylık birim faaliyet raporu, 2016 yılı çalışma programı ve bütçe taslakları, 2015 yılı Haziran ayı harcama ve faaliyetleri, 2015 yılı mali destek programları proje başvurularının nihai değerlendirilmesi, doğrudan faaliyet desteği başvuruları başlıklarında kararlar alındı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.