17 Haziran 2019
  • Bolu15°C
  • İstanbul26°C
  • Ankara21°C

VALİ YARDIMCILARI GÖREVE BAŞLADI

Vali Yardımcısı ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Bolu’ya atanan 2 Vali Yardımcısı göreve başladı.

Vali Yardımcıları göreve başladı

11 Ağustos 2015 Salı 16:16

 

Haber: Beyhan Bayrak

28 Haziran 2015 tarihli ve 29400 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Mülki İdare Amirleri (Kaymakam ve Vali Yardımcısı) Kararnamesiyle Bolu’ya atanan Vali Yardımcıları Ahmet Şahin Özcan ve Ünal Coşkun pazartesi günü göreve başladı.

ÜNAL COŞKUN KİMDİR?

1970 yılında Sivas’ta doğdu. İlköğrenimini Küpeli köyünde ortaöğrenimini Sivas Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Uludağ Üniversitesi Ekonomi bölümünden 1993 yılında mezun oldu. 1993–1994 yılları arasında TÜİK'de, 1994–1996 yılları arasında Ostim'de (Organize Sanayi Müdürlüğü) bünyesinde Halkla İlişkiler Müdürü olarak ve yine aynı kuruma ait Ostim Radyo- TV'de Sorumlu Müdür olarak çalıştı.

1997-1998'de kısa dönem askerlik görevinden sonra girdiği Mülki İdare Amirliği mesleğinde Ortaca (Muğla), Mudurnu(Bolu) Kaymakam Vekilliği ve Tefenni (Burdur) Çukurca (Hakkari) Yahşihan (Kırıkkale) Kurşunlu (Çankırı) Kaymakamlığı Kars Vali Yardımcılığı ve Bartın Vali Yardımcılığı yaptı.

Mesleki alanda araştırma ve incelemelerde bulunmak üzere altı ay süre ile İngiltere'de bulundu. 28 Haziran 2015 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameyle Bolu Vali Yardımcılığına atandı.

AHMET ŞAHİN ÖZCAN KİMDİR?

1963 yılında Elazığ’da doğdu. Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünde okudu. Sırasıyla, Elazığ Kaymakamlığı, Burdur Karamanlı Kaymakamlığı, Van Başkale Kaymakamlığı, Erzurum Pasinler Kaymakamlığı, Konya Sarayönü Kaymakamlığı, Tokat Vali Yardımcılığı, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliği, İçişleri Bakanlığı, Toplumla İlişkiler Daire Başkan Vekilliği görevlerinde bulundu. Ankara Vali Yardımcısı olarak görev yaptı.

 28.06.2015 tarihli resmi gazetede yayınlanan kararnameyle Bolu Vali Yardımcılığına atandı.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar