20 Nisan 2019
  • Bolu3°C
  • İstanbul9°C
  • Ankara4°C

YOZGAT HIZ KESMİYOR

Yozgat kampını tamamlayarak Bolu’ya giden Kırmızı Siyahlılar, ikinci etap kampına da hızlı başladı.

Yozgat Hız Kesmiyor

23 Ağustos 2015 Pazar 16:28

Yozgat kampını tamamlayarak Bolu’ya giden Kırmızı Siyahlılar, ikinci etap kampına da hızlı başladı. Yeni katılan oyuncuların çok kısa zamanda uyum sağladığı, arkadaşlık ortamının zirvede olduğu gözlenen kamptaki bu görüntü teknik adamların geleceğe yönelik umutlarını daha da arttırdı. İlk günden itibaren çift idman yapmaya başlayan Kırmızı Siyahlılar’ın formda görüntüleri, Bolu kampında forma savaşının da çok üst düzeyde olacağının göstergesi olarak kabul edildi.

Yozgatspor, 10 gün boyunca yeni sezonun hazırlıklarını yapacağı Bolu kampına da hızlı bir başlangıç yaptı.

PESTİLLERİ ÇIKTI

Takım içindeki uyumun kısa sürede sağlanması ve eksikliklerin giderilmesi için sabah fizik ve kondisyon öğleden sonra da teknik ve taktik idmanlara ağırlık veren Teknik Direktör Tahir Çopur, kampın ilk günü olmasına rağmen oyuncularının pestilini çıkardı. Çalışmayana kesinlikle forma vermeyeceğini ifade eden ve bu nedenle herkesin daha dikkatli olmasını isteyen Çopur’un bu tavrı oyuncuların da temposunun sürekli yükselmesine neden oldu.

HERKES ÇOK İSTEKLİ

Birçoğu yeni olmasına karşın oyuncularının kısa sürede birbirine uyum göstermeye başladığını, bunun da kendilerine ligde büyük avantaj sağlayacağını söyleyen Teknik Direktör Tahir Çopur, kısa sürede gelinen noktadan oldukça memnun kaldı. 

TEMPO HİÇ DÜŞMÜYOR

Koru Otel'de yeni sezon için güç depolayan Yozgatspor, öğleden sonraki idman için saat 17.00’de biraraya geldi. Fizik ve kondisyona oldukça önem veren ve düz koşularda tempoyu sürekli arttıran Tecrübeli Hoca, 1.5 saat süren idmanda oyuncularını hayli yordu. Kısa zamanda en iyi seviyeye gelmek zorunda olduklarını, bu nedenle de boşa geçirecek zamanlarının bulunmadığını belirten Çopur’un bugünden itibaren de idman sayısını üç’e çıkarması bekleniyor.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.