25 Haziran 2019
  • Bolu26°C
  • İstanbul29°C
  • Ankara28°C

ÇOCUKLAR GİBİ EĞLENDİLER

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü çalışanları ve aileleri, Abant’ta düzenenen piknikte buluştu. Tarımcılar, farklı yarışmalarla çocuklar gibi eğlendiler.

Çocuklar gibi eğlendiler

01 Eylül 2015 Salı 12:08

Haber Merkezi

Bu yıl ikincisi düzenlenen pikniğe İl Müdürü İsmail Taş, İl Müdür Yardımcıları Fahri Tetik ve Nuri Erikli, Şube Müdürleri ve İl/İlçe Müdürlükleri personeli, aileleri ile beraber katıldılar.

ÇOCUKLAR GİBİ EĞLENDİLER

Etkinliğe bu yıl diğerinden farklı olarak oynanan oyunlar damga vururken oldukça eğlenceli ve neşeli dakikalar yaşandı. Çiftlerin yarıştığı ve en iyi çiftin belirlendiği körebe formatındaki yoğurt yeme yarışması izleyenleri kahkahaya boğarken, bireysel olarak yarışılan çuval oyunu adrenali ve komik sahneleri bol anlar yaşanmasına neden oldu. Son olarak kura usulü seçilen takımlar halat çekme yarışmasında kozlarını paylaştı. Oldukça gergin geçen yarışma galip tarafın zafer çığlıklarıyla son buldu. Yetişkin ve çocuklar kategorilerinde yapılan yarışmalar neticesinde derece girenlere hazırlanan temsili madalyaları takdim edilirken minik bir yarışmacının madalyanın orjinalliğini sorguladığı anlar neşeli dakikalar yaşanmasına neden oldu.

ÇOCUKLARA SÜRPRİZ

Yarışmalar ile yorulan ve bir o kadar da gerilen yarışmacılar, müziğin verdiği enerjiye kapılarak kendilerini oyuna verdi. Çocuklar için sürpriz hazırlanarak gün sonunda mükafat niteliğinde Osmanlı macunu minik aile bireylerine ikram edilirken yüzlerdeki tebessüm ve mutluluk görülmeye değerdi. Birçok çekirdek ailenin birleşimi olan İl Müdürlüğü aslında kocaman bir aile sergileyerek aslında başarılı çalışmaların kaynağını da  gözler önüne sermiş oldu.

İlerleyen zaman ve serinleyen hava eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayan katılımcı aile bireylerimiz etkinlik sonunda hatıra fotoğrafı çektirmeyi de unutmadı. Çekilen hatıra fotoğrafları sonrası katılımcıların memnuniyet ve mutluluk içerisinde ayrılırken İl Müdürü İsmail Taş’tan etkinliğin devamı konusunda söz almayı da unutmadı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar