25 Haziran 2019
  • Bolu22°C
  • İstanbul27°C
  • Ankara27°C

BAKANLIK’TA DÖRTDİVAN DAMGASI

Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu ve Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Fahri Tetik, İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdür Yardımcılığına atanan hemşerileri Ekrem Canalp’ı makamında ziyaret ettiler.

Bakanlık’ta Dörtdivan damgası

02 Eylül 2015 Çarşamba 15:45

Haber Merkezi

Hemşerilerinin kendisini ziyarete gelmelerinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Mahalli İdareler Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Canalp, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Dörtdivan için elimden gelen çabayı göstereceğini söyledi.  

Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu ise “Allah’ımıza şükürler olsun ki artık her sahada yetişmiş, bilgili, birikimli insanımız devletimizin etkili noktalarında görev almaktadır. Böyle hemşerilerimizden olan Ekrem Canalp’a hayırlı ve uğurlu olsun dileklerimizi iletiyor, daha nice görevlerde bizi gururlandıracağına inanıyoruz” ifadelerini kulandı.

BAKANLIĞA AĞUSTOS AYINDA ATANDI

Dörtdivan-Aşağı Düğer köyü sakinlerinden olan Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Canalp, 1996 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Mülki İdare Amirliği mesleğine Muğla Kaymakam Adayı olarak başladı. Düzce’de Kaymakam refikliği, Afyon Sincanlı’da vekâlet stajlarını yaptı. Yurtdışı stajını İngiltere’de yaparak Ocak 2000’de Koyulhisar Kaymakamı olarak Sivas İline atandı. Sonrasında Güdül Kaymakamı, Mahalli İdareler Şübe Müdürü ve son olarakta Mahalli İdareler Daire Başkanı olarak görev yaptı. İçişleri Bakanlığı Müdürler Encümeni Kararı ile Ağustos ayında Mahalli İdareler Genel Müdür Yardımcılığına atandı. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.