20 Nisan 2019
  • Bolu-1°C
  • İstanbul8°C
  • Ankara0°C

BELEDİYE’NİN HEDEFİ BÜYÜK

Mahalle muhtarlarıyla yaptığı toplantıda konuşan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediye’nin tesislerinde ürtilen malzemelerle gelecek yıl, sadece Belediye’nin değil; bölgenin de ihtiyacının karşılanacağını ifade etti.

Belediye’nin hedefi büyük

03 Eylül 2015 Perşembe 11:06

Haber Merkezi

Toplantıya belediye daire müdürleri de eksiksiz olarak katıldı. Mahalle Muhtarlarının istek ve şikâyetlerinin tek tek not alındığı toplantıda Başkan Yılmaz, sorunların giderilmesi konusunda daire müdürlerine talimat verdi.

MUHTARLARIN TALEPLERİ NOT ALINDI

Mahallelerde sorunların daha hızlı ve koordineli bir şekilde çözülmesi nedeniyle bu toplantıları çok önemsediğini belirten Yılmaz, “Yapacak çok işimiz var. Bahane üretmeden bunları yapmak zorundayız. Geleceğe umutla bakmalıyız. Bolu’da en büyük yükü çeken muhtarlarımızdır. Yaptığımız çalışmalarda bize her zaman destek oluyorsunuz. Bu nedenle sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan çalışmalarla ilgili muhtarları bilgilendiren Yılmaz, Bolu Belediyesi’nin en güçlü dönemini yaşayacağını ifade etti.

BELEDİYE’NİN ÜRETİMİYLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ

Şu anda günlük 2 bin 500 ton asfalt üretildiğine dikkat çeken Başkan Yılmaz,  “3 tane asfalt finişerimiz var. Günde 6 bin ton kırma eleme yapabilecek duruma geldik. Önümüzdeki yıl 24 bin tona çıkacak. 50 tonluk bir ekskavatörümüz geldi çalışıyor. İkincisi de yolda. Allah bize bir dağ vermiş o dağdan çıkan malzemenin tamamını Bolu’da kullanıyoruz. Bugüne kadar hep Belediye’nin ihtiyaçlarını karşılamak için çalıştık. Gelecek sene artık sadece Belediye’nin değil; bölgenin ihtiyacını karşılayacak bir sistem oluşturuyoruz” dedi.

Başkan Yılmaz’ın konuşmasının ardından Mahalle muhtarları sorunları iletti. Daire müdürleri muhtarlardan gelen talepleri tek tek not aldılar. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar