26 Mayıs 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul22°C
  • Ankara20°C

NİSAN EĞİTİM KURUMLARI TAM KADRO HAZIR

Bolu Nisan Eğitim Kurumları yeni idari ve akademik kadrosuyla 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılına hazır.

NİSAN EĞİTİM KURUMLARI TAM KADRO HAZIR

08 Eylül 2015 Salı 13:00

Yeni yönetim kadrosu ve deneyimli öğretmenleriyle bu eğitim döneminde sağlık meslek lisesi, Anadolu lisesi ve orta öğretim olarak hizmet verecek olan Nisan Eğitim Kurumları tüm hazırlıklarını tamamladı. Eğitmenlerine de sürekli eğitim veren kurum geniş vizyonuyla Bolulu öğrenciler için eğitim ve öğretim çıtasını yükseltiyor.

Nisan Eğitim Kurumları genel koordinatörü Zafer Bacıoğlu konuya ilişkin gazetemize açıklamalarda bulundu. Bacıoğlu; “ Günümüzde öğretmen merkezli ders anlatım tekniği artık yeterince etkili olmamaktadır. Gerek gelişmiş ülkeler gerekse ülkemizde yeni arayışlar ve teknikler geliştirilmektedir. Teknolojiden faydalanmanın yani sıra, konuları dramatize ederek, hikâye ve çeşitli etkinliklerle daha kolay anlaşılır ve zevkli hale getirme çabaları sürdürülmektedir. Öğrencilerimizi ezbercilikten kurtarmak, öğretilmek istenenleri daha kolay ve anlaşılır tarzda aktarmak için okulumuzda değişik yöntemler uygulamaktayız. 
Okul yönetimi ve çalışanları ile birlikte bu sorunları aşmak ve verimliliği artırmak için hizmet içi eğitimler ve programlar yapmaktayız. 

Deneyimli öğretmenlerle, yenilikçi ve yaratıcı genç öğretmenleri kadromuz da buluşturup 21.Yuzyilin becerilerini uygulayan, analiz yapan, seçen, eleştiren, sorgulayan öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.”

nisan2.jpg

 

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Özel Nisan Eğitim Kurumları İdari Kadro;

Zafer BACIOĞLU  – Genel Koordinatör

Mürvet AŞCIOĞLU- Özel Nisan Anadolu Lisesi Müdürü

Mehmet ÖZDEMİR-Özel Nisan Sağlık Meslek Lisesi Müdürü

Saadet BACIOĞLU- Özel Nisan Ortaokulu Müdürü

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar