23 Şubat 2019
  • Bolu4°C
  • İstanbul6°C
  • Ankara3°C

SEBEN’E ÖDENEK

İl Genel Meclisi Eylül Ayı toplantıları devam ediyor.

Seben’e ödenek

08 Eylül 2015 Salı 09:49

Toplantıların Salı günü gerçekleşen ikinci oturumunda 8 madde görüşülerek karara bağlandı. Seben’e 110 bin lira ödenek aktarımı, komisyona havale edildi.

Haber Merkezi

İl Genel Meclisi Eylül Ayı toplantıları Yaşar Yüceer Başkanlığında devam ediyor. Toplantıların Salı günü gerçekleşen oturumunda 8 madde görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda Merkez İlçe Vakıfgeçitveren köyü ile Mudurnu İlçesi Hüsamettin köyüne içme ve kullanma suyu tahsisi ile ilgili Çevre ve Sağlık Komisyonu’ndan gelen raporlar görüşüldü.

YETKİ VALİ BARUŞ’A

Toplantıda Seben Taşlıyayla Göletinin DSİ Genel Müdürlüğüne devredilmesi ile ilgili sözleşmeyi imzalamaya yetkili olan Vali Ahmet Zahteroğulları’nın görev değişikliği nedeniyle 12.12.2014 tarih ve 309 sayılı kararın Vali Aydın Baruş’a yetki verilmesi şeklinde değiştirilmesine karar verildi. Seben ilçe köylerinin muhtelif ihtiyaçlarında kullanılmak üzere gerekli olan 110 bin TL. ödeneğin Seben Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına aktarılması talebi de oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar