24 Mayıs 2019
  • Bolu22°C
  • İstanbul19°C
  • Ankara21°C

81 İLDE ÖRNEĞİ YOK

26. TBMM dönemi için tekrar partisi tarafından birinci sıra adayı gösterilen Milletvekili Ali Ercoşkun, “Fehmi Küpçü ile benim yeniden aday gösterilmemiz, 81 il içinde çok fazla örneği olan bir durum değil” diye konuştu.

81 ilde örneği yok

21 Eylül 2015 Pazartesi 13:31

Haber merkezi

Milletvekili Ali Ercoşkun, Ercoşkun, ilk sıra adayı olarak gösterilmesinin ardından yaptığı açıklamada hem genel merkez hem de tüm parti teşkilatlarına teşekkür etti. Ercoşkun, hem kendisinin hem de Milletvekili Fehmi Küpçü’nün tekrar aday gösterilmesiyle ilgili “Yeniden aday gösterilmemiz 81 il içinde çok fazla örneği olan bir durum değil, bunu söylemek lazım” değerlendirmesi yaptı.

UYUMLU BİR ÇALIŞMA ORTAYA KOYDUK

Milletvekili Ercokun, “Hükümetin tüm Bakanların, Başbakanımızın Ülkeye Millete yapmış olduğu hizmetlerden Bolu’nun da hak ettiği payı alabilmesi için ortaya koyduğumuz bir gayret söz konusu. Diğer taraftan meclis içersindeki komisyonlarda yaptığımız çalışmalar söz konusu. Bu manada uyumlu bir çalışma ortaya koyduğumuzu çıkartabiliriz” dedi.

FATİH METİN’İN ADAYLIĞINI OLUMLU GÖRÜYORUM

Fatih Metin’in 3. sıra milletvekili adayı olarak gösterilmesiyle ilgili de bir değerlendirme yapan Ercoşkun, “Diğer taraftan bir dönem Milletvekilliği yapan geçtiğimiz dönemde de Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcılığı görevini başarılı bir şekilde, tüm bakanlıklardaki bakan yardımcılıkları değerlendirildiği zaman en başarılı bakan yardımcılarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. Fatih Metin Bey’in bu manada 3. sırada olması bu seçimlerde ortaya koyacağımız birlik ve beraberlik tablosu içersinde güçlü bir sinerji ile seçim sonuçlarına yansıyacağı kanaatindeyim. Ben oldukça olumlu görüyorum. Olanda hayır vardır. 1 Kasım Seçimleri Ükemizin geleceği anlamında çok büyük bir öneme haiz. Bizlere düşen geriye dönüp baktığımızda keşke demeyeceğimiz bir seçim çalışması ortaya koyabilmek” diye konuştu. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar