20 Nisan 2019
  • Bolu-1°C
  • İstanbul8°C
  • Ankara0°C

ASLA BAŞARILI OLAMAYACAKLAR

CHP İl Gençlik Kollarının organize ettiği yemekte konuşma yapan İl Gençlik Kolları Başkanı Recep Asarkaya, “Hilafeti uyandırma hayalleriyle yaşayan zihniyete buradan kötü bir haber vereyim; CHP gençliği olduğu sürece asla başarılı olamayacaklar” dedi.

Asla başarılı olamayacaklar

21 Eylül 2015 Pazartesi 16:18

 

Haber merkezi

CHP Gençlik Kolları Bolu il örgütü, düzenlediği gençlik yemeğiyle partilileri bir araya getirdi. Gençlik Kolları Genel Başkanı Başdanışmanı Erdil Acar, Samsun Gençlik Kolları Başkanı Burak Bulgurcuoğlu, Milletvekili Adayları Burak Cop ve Elfaz Temiz’in katıldığı yemekte il başkanı Kazım Karsu ve il yönetim kurulu üyeleri de gençlere destek oldu. Genel Başkan İrfan İnanç Yıldız’ın plaketi danışmanına takdim edilirken, il başkanı ve milletvekili adaylarının plaketleri de takdim edildi. Gençler tarafından plaket verilerek onure edildiğini söyleyen Kazım Karsu, bu incelik karşısında duygulandığını dile getirdi.

KARSU’YA VE MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA PLAKET

Yemek öncesi bir konuşma yapan İl Gençlik Kolları Başkanı Recep Asarkaya,

sözlerine İl Başkanı Karsu’ya ve kendilerine destek olan diğer partililere teşekkür ederek başladı.

Ülkenin son derece çetin sınavlardan geçtiğini belirten Asarkaya, Bir diktatöre karşı demokrasi sınavı, teröre karşı birlik ve beraberlik sınavı veriyoruz. Bu sınavda en dik duruşa sahip olan, çizgisinden ödün vermeden barışa ve demokrasiye ilerleyen tek parti Cumhuriyet Halk Partisi oldu. Bizler cumhuriyetin kazanımlarına paha biçemeyen gençleriz. Çünkü biliyoruz ki bugün çağdaş bir Türkiye’de yaşıyorsak bunu cumhuriyet rejiminin rahatlığına borçluyuz. Cumhuriyete ‘reklam arası’ yakıştırması yapan ve hilafeti uyandırma hayalleriyle yaşayan zihniyete buradan kötü bir haber vereyim; CHP gençliği olduğu sürece asla başarılı olamayacaklar!” diye konuştu.

BİR ATATÜRKÇÜ OLARAK SÖZ VERİYORUM...

1 Kasım seçimi öncesi de önemli mesajlar veren Recep Asarkaya, “Biz üzerimizdeki sorumluluğun farkındayız. Türkiye’nin yönetiminde sosyal demokrat gençlerin daha çok söz alması gerektiğini biliyoruz. Bunun için 1 Kasım’dan önce ve sonra her alanda sahada olacağız.

Bir CHPli olarak, bir Atatürkçü olarak söz veriyorum; ben büyük Atatürk’ün güvenini boşa çıkarmayacağım. İnönü’den öğrendiğim devlet adamlığını siyasi hayatıma rol model alacağım. Ecevit’in dürüstlüğünden hiç şaşmayacağım. Kılıçdaroğlu’nun sakinliği rehberim olacak, gerektiğinde masaya yumruğumu vuracağım. Bu ülkeye özgürlüğü, barışı ve demokrasiyi gençlik getirecek. O gençlik de sosyal demokrat gençlik olacak!1 Kasım’a kadar canla başla çalışıp saltanatı yıkacağız” şeklinde konuştu. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar