20 Nisan 2019
  • Bolu3°C
  • İstanbul9°C
  • Ankara4°C

‘S PLAKA’ İHALEYE ÇIKIYOR

Özel halk otobüslerinin ardından şehir içinde servis yapan minibüsler de Bolu Belediyesi’nin ulaşım havuzuna dahil oldu. S plaka verilecek olan servis araçları, 29 Eylül’de ihaleye çıkacak.

‘S Plaka’ ihaleye çıkıyor

21 Eylül 2015 Pazartesi 21:02

Gönül OLUTÜRK

Belediye Meclisi kararıyla Bolu Belediyesi’nin ulaşım sistemine girmesi kararlaştırılan servis araçları, ihaleye çıkıyor. 29 Eylül 2015 günü yapılacak ihale Bolu Belediyesi Encümeni tarafından, Bolu Belediyesi Hizmet Binası Encümen Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek. İhaleler 14:00’da başlayacak. Açık teklif usulü ile yapılacak ihale kapsamında, katılımcıların Mali Hizmetler Müdürlüğü' ne "Alındı Belgesi" karşılığında hazırlayacakları zarfları teslim etmeleri gerekiyor.

BİR ARACIN MUHAMMEN BEDELİ 15 BİN TL

15 aracın ihaleye çıkacağı ve her bir servis (S) plakası için KDV Hariç muhammen bedelin 15 bin TL olduğu açıklandı. Geçici teminat tutarı olan 450 TL olduğu ve Belediye veznesine yatırılacağı, her ihale için geçici teminat yatırılacağı belirtildi.

İhaleye katılacak olanlardan şu belgeler istenecek; Nüfus cüzdanı fotokopisi ve ikametgah belgesi, Ortak girişim olması halinde noter tasdikli ortak girişim beyannamesi ile ortaklarca imzalanmış ortaklık sözleşmesi, İmza sirküleri, Tüzel kişilik ve temsilen katılanlar noter tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri, isteklilerin adına vekaleten katılanlar noter tasdikli vekaletname ve imza sirküleri vermesi, Tebligat adresini gösterir belge, Bolu Belediye Başkanlığı’na borcu olmadığına dair belge, Geçici teminatın yatırıldığına dair makbuz ve ihale dosya bedelinin yatırıldığına dair makbuz.

EVRAKLARIN MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ’NE TESLİM EDİLMESİ GEREKİYOR

İhaleye katılanların, istenilen belgelerin koyulduğu zarflarını 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45.maddesine göre hazırlayacakları evrakları en geç ihalesine katılmak istedikleri servis (S) plaka ihale saatine kadar Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne teslim etmeleri gerekiyor. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar