23 Mart 2019
  • Bolu0°C
  • İstanbul8°C
  • Ankara2°C

AKP’Lİ ADAYLARI KIZDIRACAK İDDİA!

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Ak Parti’nin adaylarını kızdıracak bir açıklama yaptı. Milletvekili adayı olacağı gündeme gelen Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın, Ak Parti’nin 3 adayından daha fazla oy alabileceğini iddia etti

AKP’li adayları kızdıracak iddia!

27 Eylül 2015 Pazar 11:27

Haber merkezi

CHP Milletvekili Tanju Özcan, Ak Parti’nin aday listesiyle ilgili bir açıklama yaptı. Ak Partili 3 adayı kızdıracak sözler söyleyen Özcan, “Ak Parti'nin aday listesini tebessümle karşıladım. 2011'i hatırlarsınız. O dönem iddiam, Bolu'dan 34 yıl aradan sonra milletvekili çıkartmaktı. Bunu başardık. Ak Parti'nin 34 yıl aradan sonra bize başarı getiren listeyi ısıtıp yeniden önümüze koyması Allah'ın büyük bir lütfu diye düşünüyorum. Ak Parti Genel Merkezi'ne şükranlarımı sunuyorum. Oysa ki ben AK Parti’den farklı bir liste bekliyordum” dedi.

YILMAZ AK PARTİ’DEKİ EN ÇALIŞKAN SİYASETÇİ

Ak Partili Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı öven Özcan, “Açıkçası söylemek gerekirse, Ak Parti'nin hiçbir listesi beni korkutmazdı. Alaaddin Yılmaz mevcut arkadaşlardan daha fazla oy alabilecek kişisel potansiyele sahip biri. Bolu'da Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Fatih Metin ve Alaaddin Yılmaz arasında kişisel anlamda oyu en fazla olan kimdir sorusuna yanıtım Alaaddin Yılmaz olur. Belediye seçimlerinde elde ettiği başarı ortada. Kendisinin diğerlerine nazaran popülaritesinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Alaaddin Yılmaz çok yanlış işler yaptı, insanları üzdü; ama Ak Parti'de gördüğüm en çalışkan siyasetçi kendisi” diye konuştu.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar