25 Ağustos 2019
  • Bolu30°C
  • İstanbul30°C
  • Ankara32°C

AİLELERE ÖNEMLİ UYARI

Rektör Çoşkun, “Üniversitemize 7 bin yeni öğrenci kayıt yaptırdı. Ben yeni kayıt yaptıran öğrencilerin anne ve babalarına 'Çocuğum ne yapıyor, kiminle arkadaşlık yapıyor' diye takip etmeleri öneriyorum” dedi.

Ailelere önemli uyarı

28 Eylül 2015 Pazartesi 19:14

 

 

Haber; Gönül OLUTÜRK

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, "Üniversitemize 7 bin yeni öğrenci kayıt yaptırdı" dedi. Coşkun ayrıca, “Yine her zaman söylediğim gibi anne ve babaların da 'Çocuğum ne yapıyor, kiminle arkadaşlık yapıyor' diye takip etmeleri önemlidir” diye konuştu. AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, yeni kayıt yaptıran öğrencilerin kendilerini iyi yetiştirmelerini isteyerek, “Öğrencilerimiz tercih ettikleri bölümleri ve mesleklerini çok iyi öğrenmelerini, günü gününe ders çalışarak, mesleklerinde kendilerini çok iyi yetiştirmelerini, zamanı çok iyi değerlendirmelerini tavsiye ediyorum. Hem kendi alanlarında hem de diğer gerekli hayati bilgiler anlamında kendilerini iyi yetiştirmeleri gerek"  diye konuştu.

Rektör Coşkun, ayrıca, “Üniversitemize bu akademik yıl için 7 bin öğrenci kayıt yaptırdı. Gençlerimizi iyi yetiştirmek görevimiz. Öğrenciler, özgürlük haklarını makul çerçeveler içinde kullanmalı. Önemli olan bütün öğrencilerimizin huzurudur. Bütün öğrencilerimizin iyi eğitim almasıdır. Bunu bozabilecek yaklaşımda olabilecek her türlü hareketin karşılığı neyse mevzuat çerçevesinde verilecektir. Bu açıdan öğrencilerimizin çok bilinçli olması gerekir.  Yine her zaman söylediğim gibi anne ve babaların da 'Çocuğum ne yapıyor, kiminle arkadaşlık yapıyor' diye takip etmeleri önemlidir" dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar